sukienka

Kreacje studniówkowe 2012

Jaką kreację wybrać na studniówkę, żeby wyglądać olśniewająco i modnie
/ 10.11.2011 12:03
sukienka


Wybór kreacji na studniówkę to nie lada wyzwanie. To wieczór na który czekacie od dawna i który na długo zostanie w waszej pamięci. Każda maturzystka chce wtedy wyglądać jak gwiazda i przyćmić koleżanki. Mamy kilka wskazówek jak na tegorocznej studniówce olśnić całą szkołę, wyglądać elegancko i modnie!

 
Najpopularniejszym wyborem jest długa suknia, może być niestety dość nudna i smutna. Musisz bardzo uważać by się w niej nie postarzyć lub nie wyglądać pretensjonalnie dlatego do takiej długości doradzamy żywy, wesoły kolor, w którym będziecie wyglądać promieniująco, jak w tej sukni z Marks & Spencer.Odważne dziewczyny niech odsłonią nogi. W tej tubie z New Yorkera macie szansę wyglądać jak z wybiegu. Atłasowy, ołówkowy dół; jest granatowy, natomiast krepowana góra biała. To super przenośnia do galowego, uczelnianego stroju, a jednocześnie super kreacja na imprezę. Jeśli chcecie wyglądać bardziej wieczorowo koniecznie sięgnijcie po długie, eleganckie rękawiczki.

Z mody nie wychodzi też złoto o ile jest w wersji stonowanej. Koktajlowa sukienka, taka jak ta z Marks & Spencer też świetnie nadaje się na studniówkowy wieczór, ale jeśli wybierasz złotą, srebrna lub inną błyszcząca kreację nie przesadź z błyskotkami. Zrezygnuj z np. złotych szpilek i dodatkami staraj się raczej przełamać odcień sukienki.Jeśli nie lubisz eksperymentować mała czarna zawsze się sprawdzi. Pamiętaj jednak by ożywić nieco kreację odpowiednimi dodatkami, np. szałowymi butami lub dużym, zdecydowanym akcentem, jak przypięty kwiat czy mega-korale. Proponujemy też coś z pozoru mało wyjątkowego, jak ta prosta sukienka z Amisu (New Yorker). Mało skomplikowany krój i frędzle, ale jak zaczniesz się ruszać na studniówkowym parkiecie nikt nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku. Puść frędzle w ruch!W tym sezonie projektanci z wybiegów całego świata pokochali welur, a to bardzo wieczorowy materiał. Możecie postawić na sukienkę z  weluru lub innego ciekawego materiału, jak ta z C&A, ale pamiętajcie by wówczas krój nie był zbyt skomplikowany, niech faktura gra pierwsze skrzypce.Wybór Izy: Gdyby mi była dane po raz kolejny wybierać się na studniówkę założyłabym tę cudna sukienkę z Solara. Ma głęboki, intensywny kolor, nieco asymetryczny krój (a asymetria wciąż jest modna), ładnie podkreśla talię i powiększa biust. dzięki fałdom nadaje się nawet do figury nie w 100% idealnej.