POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Nadaj biustonoszowi nowe życie! Wygraj ozdobne ramiączka Brabijou

Co musisz zrobić?
WYNIKI KONKURSU: Nadaj biustonoszowi nowe życie! Wygraj ozdobne ramiączka Brabijou fot. FREE/kolaż polki.pl

Tym razem nagrody otrzymują:
perfumyfm2; bb26; karolina27; karrr84; onlyme30; love_bites; aa_ania_aa; Pciatynka1; czeko; malinowaja
Serdecznie gratulujemy :)

 
Jesteś znudzona swoją dotychczasową bielizną? Ten konkurs jest w takim razie dla ciebie! Co zrobić, aby w ekspresowym tempie nadać charakter lub całkowicie zmienić styl swojego biustonosza? Do swojego stanika z odpinanymi ramiączkami dopnij ozdobne ramiączka Brabijou.

Zadanie konkursowe

Puść wodze fantazji i dokończ zdania: Moja wymarzona bielizna powinna.... Możesz zrobić sobie zdjęcie, stworzyć kolaż, który będzie ją obrazował lub po prostu napisać jak powinna wyglądać bielizna z twoich snów. 10 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych ramiączkami Brabijou.

Nagroda w konkursie

Ramiączka Brabijou to fascynująca przygoda dla odważnych i pewnych siebie kobiet. To więcej niż biżuteria i więcej niż bielizna – to kwintesencja kobiecości. Doczepione ramiączka nie muszą być, tylko ozdobą biustonosza, mogą być także częścią dziennej lub wieczorowej stylizacji. Wystarczy dobrać bluzkę lub sukienkę, której wycięcie pozwoli uchylić rąbek bieliźnianej tajemnicy, a Brabijou zajmie się całą resztą! Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o marce Brabijou zajrzyjcie na facebooka marki.
/fot: serwis prasowy Brabijou/

UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Konkurs trwa w dniach: 14.12.2015 - 27.12.201
 

Regulamin konkursu

Więcej modnych dodatków:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)