POLECAMY

Konkurs "Wiosenne style"

Do wygrania aż 30 super zestawów firmy Gatta!
Konkurs "Wiosenne style"

Do najmodniejszych trendów tej wiosny należy florystyka, geometria i jednolite kolory. Każda kobieta znajdzie zatem wśród wiosennych propozycji coś dla siebie: wybierze romantyczne motywy kwiatowe, wyrazistą geometrie albo podkreśli urodę wyrazistym czy dla odmiany pastelowym odcieniem.

Gatta zaprasza zatem wszystkie kobiety poszukujące najnowszych trendów do wzięcia udziału w wiosennym konkursie.

Konkurs będzię się składał z trzech etapów, każdy w innym trendzie:

Etap I "Roślinne niuanse" trwa od 27.04. do 10.05. Na wiosnę warto otoczyć się kwiatami. Pokaż nam, jak łączysz wzory florystyczne na bluzce i spódnicy oraz jakie rajstopy dobierasz i jakie materiały zestawiasz!

Etap II "Geometryczny świat" trwa od 11.05. do 24.05. Wzory geometryczne lubią swoje towarzystwo. Jak jednak zestawić geometrie z ciuchami? Jakie dodatki do nich dobrać?

Etap III "Kolory, kolory, kolory…" trwa od 25.05. do 07.06 Wiosna to nie tylko wzory – to również świat kolorów: delikatnych pasteli i wyrazistych kontrastów. Jak łączyć kolory? I jak w tym wszystkim wyeksponować nogi?

Wyślij zdjęcie przedstawiające Ciebie w Twoim pomyśle na stylizację w konkretnym trendzie: florystyce, geometrii i wyrazistych kolorach . Dobierz odpowiednie wzory, dodatki, materiały i koniecznie! – odsłoń nogi, aby pokazać jak można wyeksponować je na wiosnę.

Czekamy na ciekawe i odważne pomysły, na popis Twojej wyobraźni i poczucia smaku i stylu.

Aby wziąć udział w konkursie przejdź do naszej FotoGalerii!
Przypominamy, że zdjęcie musi przedstawiać CIEBIE, w Twojej stylizacji!

Laureatami pierwszego etapu konkursu są:
poduszeczka
tomasam
itap07
Katalina
flossy
Maja02
xmagda
Aga_TM
jagienkazbagienka
jenasiasta

Laureatami drugiego etapu konkursu są:
(wybierając zwycięzców jury wzięło również pod uwagę zdjęcie nadesłane przez użytkowniczkę laurence)
trzpiot 
aurelia
plisia    
axa_nna
Kasiołek
monroe159
justynaXsanko
marcela123
ewelcia0803    
jabluszko


Laureatami pierwszego etapu konkursu są:
ana111     
biala1205    
kiciuniaaa    
maniga17
masza13            
aniula2000    
annmorrison    
makowiec    
diamentowalala
reniutkaSponsor konkursu:

 

Zasady konkursu:

1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie
od 27 kwietnia do 7 czerwca 2009r.
2.
Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagroda trafi do osóby, której pracę jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzje dotyczące zwycięzców kolejnych etapów konkursu 11 maja 2009r. 25 maja 2009 r. i 8 czerwca 2009 r. i prześle informacje do osóby nagrodzonej na jej prywatną skrzynkę na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagroda zostanie wysłana kurierem.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi zdjęciami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej w ciągu 7 dni od rozwiązania etapu konkursu, w którym użytkownik został laureatem. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
9. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
Tagi: konkurs, Gatta
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (45)
/9 lat temu
Otrzymalam zestaw z 3. etapu. Dziekuje, bardzo mi sie przyda.
/9 lat temu
Ja tez dostalam wczoraj wiec rowniez dziekuje :)
/9 lat temu
Dzisiaj dotarła do mnie paczka ;) Bardzo się cieszę, tym bardziej, że jutro wyjeżdżam. Dziękuję bardzo. Lepiej późno niż wcale.
POKAŻ KOMENTARZE (42)