POLECAMY

Konkurs "Twój City Look" z marką Reserved

Wiosna, jak co roku, oswoiła modę na półkach sklepów Reserved i poukładała ją w taki sposób, by każdy poszukiwacz modowych skarbów mógł znaleźć coś orzeźwiającego dla siebie.
Kolekcja w subtelny sposób zaprzyjaźniła się z najnowszymi trendami mody i dzięki nim powiało w sklepach atmosferą najznakomitszych wybiegów. Reserved nie zapomina również o tych, którzy mają bardziej tradycyjne dusze i uzupełniają swoją garderobę w klasyczny sposób. Wiosenna kolekcja to galeria modowych smaków z dodatkiem klasycznej nuty i odrobina tradycjonalizmu.

Dla tych, którzy z tęsknotą zerkają na pokazy mody powstała linia GLAMOUR. Czerpie ona z najodważniejszych krojów i kolorów, które przyniosła moda tego sezonu. Zaskakuje odwagą i kusi niepowtarzalnością. Tu znajdą propozycje dla siebie miłośniczki klubowych wyjść i wszystkie te Panie, które kochają zwracać na siebie uwagę. Bardzo żywe kolory, często z błyszczeniami, przyciągną najbardziej oporne spojrzenia. Projektanci bawili się również formą: marszczenia, plisowania, aplikacje, zdobienia to ulubiony język tych propozycji. Kolorystycznymi królowymi tej linii jest róż i błękit dopełnione różnorodną paletą brązów, czerni i bieli.

Dla Pań, które cenią elegancką prostotę z nutką modowego szaleństwa, Reserved przygotowało linię MIEJSKĄ. Jest ona nie tylko odpowiedzią na tredny mody, ale przede wszystkim efektem wsłuchania się w potrzeby klientek. Formy królujące w tej linii są raczej proste, wzbogacone o marszczenia i plisowania. W bardzo wyraźny sposób podkreślają uroki sylwetki opinając kobiece kształty. Pojawiły się również propozycje zwiewne, bardziej romantyczne, idealne na gorące dni. Czerwień, biel i beż pokryły eleganckie elementy linii, natomiast zwiewne, lekkie stroje na ogół występują w soczystych, intensywnych kolorach. Przeważa róż i jasna zieleń, które opanowały modową paletę tego sezonu.

CASUALOWE propozycje to przede wszystkim swoboda i luz w połączeniu z modowymi nowinkami. Zupełnie niezobowiązujące propozycje na wolne chwile mogą być łączone i noszone w różny sposób, który zależy tylko i wyłącznie od fantazji właścicielki. Widać wyraźny wpływ afrykańskich i azjatyckich klimatów, które przejawiają się w kolorystyce i formach. Pojawia się tu sporo motywów zwierzęcych i naturalna kolorystyka, która pasuje do każdej karnacji skóry.

Reserved nie zapomniało także o miłośnikach jeansów. Wprowadziło kilka modnych fasonów, jednocześnie pamiętając o tradycyjnych propozycjach, których nie może zabraknąć w żadnej szafie. Specjalnie dla sportowych dusz pojawiły się propozycje różnorodnych bluz, sportowych  spodni, czapeczek oraz koszulek, w których wysiłek fizyczny stanie się jeszcze większa przyjemnością.
Reserved uważnie podążając za trendami mody, wyłapuje z nich to co może oczarować polskich klientów. Jednocześnie bardzo dba o to, by poprawiać z sezonu na sezon jakość proponowanych rzeczy. Coraz lepsze gatunki materiałów oraz dokładniejsze wykończenia pozwalają cieszyć się z produktów Reserved jeszcze długo po tym jak się je złowi na sklepowych półkach.


Konkurs "Twój City Look" z marką Reserved


Podoba ci się styl Sarah Jessiki Parker albo Kate Moss? Chciałabyś wyglądać jak one? Napisz czym dla Ciebie jest styl miejski (city look), zrób sobie zdjęcie oddające charakter tego stylu i wklej je na forum polki.pl.

Koniecznie napisz w swoim poście, jaki rozmiar nosisz!

Do wygrania 5 zestawów z kolekcji wiosennej Reserved.

Uwaga!
Zdjęcia prezentowane w galerii są przeglądem kolekcji wiosennej Reserved. Nie ma możliwości wybrania przez internautki ubiorów. Lauretki konkursu otrzymają zestawy-niespodzianki ubrań wybrane przez Reserved.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:

1. Konkurs "Twój City Look" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 10 do 23 kwietnia 2008 r.
2. Nadesłane propozycje będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji serwisu polki.pl
3. Nagrody – 5 zestawów z kolekcji wiosennej Reserved - trafi do 5 osób, których propozycje będą najciekawsze.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 24 kwietnia 2008 r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum, z prośbą o podanie danych osobowych. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
5. Prawa autorskie majątkowe do tekstów nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 8 maja 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

Fundatorem nagród jest
Tagi: konkurs
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)