POLECAMY

Konkurs "Sylwestrowe kreacje"

Zapraszamy do zabawy! Do wygrania zestawy ubrań dla Ciebie i Twojego mężczyzny!
Konkurs "Sylwestrowe kreacje"
Uwaga! Konkurs zakończony. Oto lista zwycięzców:

patrynea, GosiaInuszka, vkosc, blondinaa, kiciuniaaa, vergin, biedroneczka4, aleksa_b, elzbietk1154, chmurrcia.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę! Zwycięzcom gratulujemy!

Pokaż nam, w jakiej kreacji planujesz bawić się w sylwestra. Zrób zdjęcie zestawu i wklej je na naszym forum w dziale FotoGalerie polki.pl. Wcześniej prosimy o zalogowanie się na forum Polki.pl. Podaj również w opisie zdjęcia rozmiar swój i swojego mężczyzny (w tym numer jego buta).

Do wygrania zestawy ubrań zaprezentowane w naszych galeriach. Zestawy wysyłamy losowo z uwzględnieniem rozmiarów. Ubrania pokazane w galeriach są jedynie przykładowymi zdjęciami konkretnych modeli, a kolor i rozmiary ciuchów do wygrania znajdują się w opisie zdjęcia.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 27 listopada do 11 grudnia 2008 r.
2.
Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 12 grudnia 2008r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody zostaną wysłane kurierem.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 19 grudnia 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
9. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

Nagrody ufundowane przez firmy:
diverse
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/10 lat temu
nie ma czego zazdroscic.. ja po domu a tkich ciuchach nie chodze.. zółte spodnie 3/4 do filoetowych rajstop? yuk
/10 lat temu
A ja gratuluje Wszystkim paniom,które zwyciężyły.A wy moje panie po prostu zazdrościcie i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!
/10 lat temu
moimi faworytkami była scaroline oraz Nataria. Poza tym jak napisała poprzedniczka wybrane ptropozycje szału nie robią, były lepsze!
POKAŻ KOMENTARZE (4)