POLECAMY

Konkurs "Sukienka od Ewy Szabatin"

Do wygrania sukienka zaprojektowana przez Ewę Szabatin!
Konkurs "Sukienka od Ewy Szabatin"
CIN&CIN POLISH CUP 2008  20-21 września Torwar Warszawa                     
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego CIN&CIN Polish Cup to dwa wyjątkowe dni dla koneserów tańca. Rywalizację na najwyższym poziomie gwarantują uczestnicy  – 1000 najlepszych par tancerzy z całego świata, które oceniać będzie międzynarodowe jury.  Zrealizowane z wielkim rozmachem, największe widowisko taneczne roku dostarczy niezapomnianych wrażeń. W świat profesjonalnego tańca wprowadzą nas: znana tancerka Edyta Herbuś oraz prezenter telewizyjny Mateusz Borek, którzy będą gospodarzami tego niezwykłego wydarzenia. „Głosem komentującym” będzie znana z „Tańca z Gwiazdami” Ewa Szabatin, a przez czerwony dywan wprost do „Green Roomu” poprowadzi nas Małgorzata Kosik.

Oprócz zmagań turniejowych zobaczymy „Wielki Pojedynek - Szable kontra Wiosła”, w którym swoich sił na parkiecie spróbują tegoroczni olimpijczycy z Pekinu. Sportowców będą reprezentować szablistki, Mistrzynie Europy 2008, które w Pekinie zajęły 6 miejsce, oraz wioślarze, srebrni medaliści tegorocznych Igrzysk w konkurencji czwórki bez sternika wagi lekkiej. Partnerować im będą zawodowi tancerze, znani  z „Tańca z Gwiazdami”. Wśród par zobaczymy Bartłomieja Pawełczaka, który będzie tańczył z Ewą Szabatin, Pawła Rańdę i Amy Bennett, Łukasza Pawłowskiego z Alessią Surovą,  Aleksandrę Sochę i Marcina Olszewskiego, Irenę Więckowską i Tomasza Barańskiego oraz Bognę Jóźwiak, której partnerem będzie Robert Rowiński.

Dodatkowymi atrakcjami tego niepowtarzalnego show będą m.in. recital Stefano Terrazzino i występ fenomenalnego 12-letniego Kamila Kucharzewskiego, dwukrotnego Vice-Mistrza świata w tańcu electric boogie. Zaśpiewa również gwiazda programu „Jak oni śpiewają” – Patrycia Kazadi.

TYLKO U NAS!
Edyta Herbuś i Marcin Mroczek, którzy w wielkim stylu wygrali Taneczną Eurowizję 2008 w Glasgow zaprezentują swój zwycięski taniec!!

CIN&CIN Polish Cup to nie tylko zmysłowy taniec, ale również ogromna dawka adrenaliny. Wielbiciele dobrej zabawy i sportowej rywalizacji nie będą zawiedzeni.

Miejsce:
TORWAR
ul. Łazienkowska 6a
00-449 Warszawa
20-21.09.2008 zapraszamy od 9.30 – 22.00.
Gale Finałowe w sobotę i w niedzielę  od  godz.17.00.
Bilety od 45 zł do nabycia na www.showdance.pl oraz  www.ticketpro.pl
Węcej informacji na www.showdance.pl

Transmisja telewizyjna na żywo w TV4:

20 września 2008 sobota
18:00 - 19:00
20:00 - 22:00

21 września 2008 niedziela
18:00 - 19:00
20:00 - 22:00


Dossier Ewy Szabatin -
Zainspirowana filmem "Dirty Dancing" tańczy już od dziesiątego roku życia. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S" w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Do najważniejszych jej sukcesów tanecznych należy wielokrotny tytuł mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich, standardowych i w dziesięciu tańcach oraz I miejsce na German Open. Popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie "Taniec z Gwiazdami" i wystąpiła w nim aż trzykrotnie. W IV edycji partnerowała Przemysławowi Sadowskiemu, z którym zajęła czwarte miejsce. W V edycji tańczyła z Rafałem Olbrychskim zajmując ósmą lokatę, zaś w VI edycji z Mateuszem Damięckim wytańczyła wysoką trzecią pozycję. Jej partnerem tanecznym był Stefano Terrazzino. Aktualnie Ewie partneruje Marcin  Olszewski.

Konkurs "Sukienka od Ewy Szabatin"

Konkurs zakończony!

Laureatką została sekkmet.

Serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Podobają Ci się taneczne kreacje gwiazd i chętnie zobaczyłabyś się w niepowtarzalnej wieczorowej sukni zaprojektowanej i uszytej specjalnie dla Ciebie? To marzenie może się spełnić! Pokaż nam swoim ubiorem, który rodzaj tańca jest Ci najbliższy. Wystylizuj się, zrób sobie zdjęcie i wklej je na FotoGalerie polki.pl. Wcześniej prosimy o zalogowanie się na forum Polki.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Sukienka od Ewy Szabatin" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w dziale FotoGalerii w terminie od 16 września do 14 października 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl oraz przez internautów.
3. Nagroda trafi do osoby, której prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 17 października 2008 r. i prześle informacje do osoby nagrodzonej na jej prywatną skrzynkę na forum z prośbą o podanie danych kontaktowych. Zwycięzca zostanie bezpośrednio skontaktowany z atelier Ewy Szabatin w celu odbioru nagrody.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi dziełami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 24 października 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagroda przepada!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/10 lat temu
to mial być konkurs na najpiękniejszą sukienkę , a nie na pokazanie hmm no co ona pokazuje , to parodia konkursów. Ani styl, ani uroda, no chyba ze to znajoma , znajomego i wygrało coś co się nikomu z internałtów nie podobało. Gratuluję tylko nie wiem czy tej Pani, czy Wam za odwagę przyznania 1 miejsca takiej parodii.
/10 lat temu
popieram pani opinię...nie wiem czy taka "kreacja" nadaje sie na jakąkolwiek impreze nawet jesli mówimy o dyskotece..nie wiem jakimi kryteriami kierowało sie jury przyznajac nagrode
/10 lat temu
zgadzam sie dziewczyny zupełnie z wami i dziękuję za poparcie mojęj degustacji co do wyboru jury. To jakieś oszustwo i tyle.
POKAŻ KOMENTARZE (5)