POLECAMY

Konkurs "Stylowa na wiosnę" z marką Cropp

Jeżeli interesujesz się najnowszymi trendami w modzie, lubisz niebanalne stylizje i modowe zabawy weź udział w naszym konkursie.
Cropp oswaja sobą miasto. Uczy jak się po nim poruszać, by nie stracić nic z klimatu wyjątkowych miejsc. Cedzi ich uroki, by móc jak najdłużej się nimi upajać. Pokazuje najciekawsze zakamarki i kreuje w zaułkach cienie swoich bohaterów.

Ona
– pewna siebie, uwielbiająca się wyróżniać. Ma swój styl i tego zazdroszczą jej koleżanki. Pomimo tego, że jest bardzo młoda dobrze wie, w czym świetnie wygląda i nie wstydzi się uwypuklać atutów swojej sylwetki. Krótkie spódnice, czy większe dekolty to stała charakterystyka garderoby. Podkreśla swoja młodość z niespotykaną energią i rozmachem. Uwielbia ostre wyraźne kolory, które czasami zestawia z czernią. Większość jej ubrań pokrywają kolorowe, zabawne printy i nadruki jakby malowane ręką sprawnego artysty. Lubi też zdobienia i aplikacje w krzykliwych barwach. Łączy swoje stroje w odważne zestawienia i zawsze zachwyca otoczenie bez względu na to, czy jest w szkole, na uczelni, czy na imprezie. Wolny czas lubi spędzać na zakupach z koleżankami, lub w małych pubach marząc o najbliższych wakacjach. Jest bardzo aktywna. Sport to prawie codzienna czynność. Ale nie tylko podczas treningów lubi ubierać się swobodnie. Często wybiera bardzo wygodne stroje w naturalnych, radosnych  kolorach. Krótkie spodenki, koszulki, bluzy to nieodłączne przyjaciółki codziennych zmagań z własnym ciałem, czy podczas chwil relaksu. Uwielbia długie, grube skarpetki i ciekawe nakrycia głowy. Potrafi z wielkim wdziękiem nosić przepaski, czy wielkie kaptury.

On – również mieszkaniec wielkiego miasta. Trochę zbuntowany szuka sposobów na samorealizację w najbardziej tajemniczych częściach miasta. Jego strój ogranicza się do spokojnych kolorów z elementami ostrej zieleni. Indywidualizm podkreśla oryginalnymi napisami i grafikami na odzieży, które często robi sam. Proste nadruki, czy pseudo komiksy nadają niepowtarzalny styl. Przyjaźni się z ulicznymi artystami, często sam staje się jednym z nim. Tańczy na chodnikach, jeździ na deskorolce, pokrywa farbą uliczne mury, które zamienia w dzieła sztuki. Czasami lubi styl militarny, który najbardziej znany z charakterystycznej kolorystyki moro, jest świetnym wyborem na weekendowe szaleństwo. Kolory ziemi i lasu oraz ostry pomarańcz królują ustępując czasami miejsca filetowi.
On i Ona często spotykają się na jednej z wielkomiejskich ulic i razem spędzają dzień. Szwendają się knajpkach, galeriach i wielkich parkach. Śmieją się do siebie, bo nic tak nie dodaje energii i prawdziwej radości jak kolejna wiosna.


Konkurs "Stylowa na wiosnę" z marką Cropp


Wystylizuj się na wiosnę, zrób sobie zdjęcie i wklej je na forum polki.pl.

Koniecznie napisz w swoim poście, jaki rozmiar nosisz!

Do wygrania 5 zestawów z kolekcji wiosennej Cropp.

Uwaga! Zdjęcia prezentowane w galerii są przeglądem kolekcji wiosennej Croppp. Nie ma możliwości wybrania przez internautki ubiorów. Lauretki konkursu otrzymają zestawy-niespodzianki ubrań wybrane przez Cropp.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:

1. Konkurs "Stylowa na wiosnę" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 9 do 22 kwietnia 2008 r.
2. Nadesłane propozycje będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji serwisu polki.pl
3. Nagrody – 5 zestawów z kolekcji wiosennej Cropp - trafi do 5 osób, których propozycje będą najciekawsze.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 23 kwietnia 2008 r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum, z prośbą o podanie danych osobowych. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
5. Prawa autorskie majątkowe do tekstów nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 7 maja 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

Fundatorem nagród jest
 
Tagi: konkurs
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/10 lat temu
:)