POLECAMY

Konkurs "Letnia moda na ekologię"

Zapraszamy użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!
Konkurs "Letnia moda na ekologię"
UWAGA! Konkurs zakończony! Oto lista laureatek:
1. eweka5
2. tomasam
3. cyrkonia222

Serdecznie gratulujemy. Redakcja wyśle informacje o wygranej na prywatną skrzynkę na forum z prośbą o przesłanie danych adresowych.

Moda na ekologię już na dobre rozgościła się w Polsce. Modne jest używanie ekologicznych kosmetyków, spożywanie owoców i warzyw z ekologicznych upraw, a także ubieranie się ekologicznie w lniane i bawełniane ubrania.

Pokażcie nam, co dla Was znaczy być ekologicznym. Zróbcie sobie wspólne zdjęcie na łonie natury i wklej je do FotoGalerii na forum polki.pl. Wcześniej prosimy o zalogowanie się na forum Polki.pl.

Uwaga!
Każdy uczestnik konkursu może wkleić tylko jedno zdjęcie!

Do wygrania 3 zestawy ubrań marki F&F i Cherokee dla Ciebie i Twojego mężczyzny. Rozmiary podane pod zdjęciami.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1.
Konkurs "Letnia moda na ekologię" zostanie przeprowadzony na fforum serwisu polki.pl w dziale FotoGalerii w terminie od 25 czerwca do 9 lipca 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 11 lipca 2008 r. i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 18 lipca 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

Fundatorem nagród są marki: F&F i Cherokee.

Zarówno marka Cherokee jak i F&F to letnie propozycje dla pań i panów wyprodukowane z prawie wyłącznie naturalnych materiałów odznaczające się doskonałą jakością i przystępną ceną. W tym roku możemy wybierać spośród olbrzymiej kolekcji bawełnianych, T-Shirtów, koszulek "polo", szortów, lnianych spodni, spódnic, marynarek, bluzeczek, atrakcyjnych tunik i sukienek oraz bogatej kolekcji kostiumów kąpielowych i dużej ilości akcesoriów plażowych, takich jak torby, kapelusze, okulary słoneczne.Obydwie marki dostępne są wyłącznie w hipermarketach Tesco.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)