POLECAMY

WYNIKI konkursu "Idealnie dopasowana bielizna"

Wygraj luksusową bieliznę marki Laura Lingerie!
WYNIKI konkursu "Idealnie dopasowana bielizna" fot. Laura Lingerine

Wreszcie są wyniki naszego konkursu!


Kto wygrywa fantastyczne zestawy od Laura Lingerine?


1. wika04
2. paramono
3. olcia719


Szczegółowe informacje, każda z laureatek uzyska w wiadomości prywatnej na forum.

Powiedz nam, jakie znaczenie ma dla Ciebie idealnie dopasowana bielizna i wygraj luksusową bieliznę marki Laura Lingerie!

Znalezienie idealnego stanika to spore wyzwanie. W niejednym sklepie można usłyszeć, że danego rozmiaru w ogóle się nie produkuje, że duży biust potrzebuje szerokich ramiączek, że małe rozmiary szyje się tylko z gąbką, która optycznie ma go powiększać. Tymczasem to tylko stereotypy...

Dobór właściwego rozmiaru biustonosza jest niezwykle istotną sprawą, gdyż bielizna jest najważniejszym i nieodłącznym elementem kobiecej garderoby. Każdy biust może wyglądać pięknie, wystarczy poznać zasady brafittingu.

Doskonale wie o tym Laura Lingerie, polska marka luksusowej bielizny, która oferuje zupełnie nowe spojrzenie na bieliznę. Stawiając nie tylko na piękno i wygodę, ale przede wszystkim na zdrowie kobiecych piersi, marka proponuje bezpłatne warsztaty z profesjonalnego mierzenia i dobierania bielizny. Laura Lingerie pomaga kobietom w bieliźnianych metamorfozach, ponieważ wie, że dobrze dobrany biustonosz działa zbawiennie na nasze ciało, zarówno pod względem jego atrakcyjności, jak i zdrowia. Ważne, by nie tylko zmysłowo podkreślał kobiece atuty, ale także był wygodny w codziennym noszeniu...

Zadanie konkursowe

Zapoznaj się z  zasadami brafittingu na www.laura-lingerie.com i napisz, co jest najważniejsze przy doborze bielizny. Zdradź nam, jakie znaczenie ma dla Ciebie idealnie dopasowana bielizna.

Nagrody

Do wygrania są 3 komplety bielizny Laura Lingerie do wyboru z oferty dostępnej na
www.laura-lingerie.com


 

Jakie błędy popełniamy najczęściej?

  • Najczęstszym błędem popełnianym w doborze biustonosza jest zbyt duży obwód pod biustem, czego efektem jest „podnoszenie” się biustonosza przy wykonywaniu ruchów ciała. Przylegający i ciasny obwód to podstawa właściwie dobranego biustonosza. 80% ciężaru naszego biustu podtrzymuje właśnie obwód, podczas gdy ramiączka pełnią tylko funkcję pomocniczą.
  • Drugim błędem jest nieodpowiedni rozmiar miseczki - zwykle za mały. Dobrze dobrane miseczki powinny być na tyle głębokie, by fiszbiny leżały płasko na klatce piersiowej, pomiędzy piersiami, w pewnej odległości od mostka. Nie mogą nachodzić ani naciskać na piersi, a ich koniec powinien celować w środek pachy.

Źle dobrany biustonosz może powodować wiele przykrych dolegliwości zdrowotnych. Głównym problemem jest nieodpowiednie podtrzymywanie piersi, przez co ciężar biustu wpływa przede wszystkim na bóle karku, ramion i pleców. Drugim problemem są fiszbiny, które wbijają się pod pachami lub zachodzą na pierś. Niewłaściwie dopasowane fiszbiny są w stanie spowodować podrażnienia skóry, obrzęki a nawet deformacje piersi.

Jak wygląda prawidłowo dobrany biustonosz?


 

Przed udziałem w konkursie koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM

Konkurs trwał będzie w dniach od  24.02.2014 do 09.03.2014

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/4 lata temu
Super, slicznie dziekuje. w odpowiedzi zwrotnej podalam dane do wysylki, wiec teraz czekam tylko na nagrode :)
/4 lata temu
co z wynikami? według regulaminu mialy pojawic sie w ciagu 7 dni od 10.03...
/4 lata temu
Kiedy będą wyniki konkursu Idealnie dopasowana bielizna? Pozdrawiam!
POKAŻ KOMENTARZE (7)