POLECAMY

Konkurs HOT i Obsessive

Mamy dla was 20 zestawów zmysłowej bielizny marki Obsessive!
Konkurs HOT i Obsessive
Zestaw 1 - Alcove top & thong
Krótki top i stringi z elastycznej, lekko połyskującej tkaniny w kolorze pastelowego różu. Pod biustem czarna wstawka z kokardką między miseczkami. Zarówno top, jak i stringi ozdobione drobnymi, frywolnymi falbankami w czerni. Komplet idealnie nadaje się na dzień, pod odzież, a także jako kusząca piżamka na noc.Dostępne rozmiary: S/M, L/XL.

Zestaw 2 - Alcove set
Nasycony erotyzmem dwuczęściowy komplet z elastycznej lekko połyskującej tkaniny w kolorze pastelowego różu. Staniczek z trójkątnymi miseczkami jest wiązany na szyi i na plecach, dzięki czemu można go łatwo dopasować do sylwetki. Miseczki ozdobione drobna falbanką i figlarną kokardką. Pełne majteczki mają odpinane, regulowane paski do pończoch. W całości zostały obszyte czarną falbanką. Komplet zarówno niewinnie słodki, jak i zmysłowy. Dostępny rozmiar: S/M.

Jak grać?
Rozwiąż rebus (pseudonim gwiazdy)!

A y A k h
k _ _ A _

Rozwiązanie wyślij SMSem pod numer 72606,w treści wpisując:
BIELIZNA.HASŁO.NUMER ZESTAWU.ROZMIAR
(np. BIELIZNA.KORA.2.M).

Na zgłoszenia czekamy od 18.08 do 16.09.2009. koszt: 2 zł (2,44 zł z VAT)

Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego, będą przetwarzane przez organizatora konkursu, tj. EdipressePolska SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów organizatora konkursu.

Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu do wglądu w siedzibie organizatora. Akceptując regulamin, uczestnicy wyrażają zgodę na otrzymywanie informacji o innych akcjach drogą SMS-ową. Możesz wysyłać wiele SMSów! każdy kolejny zwiększa Twoje szanse na wygraną!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)