POLECAMY

Wystartowała 5. edycja Konkursu Fashion Designer Awards

Dowiedz się więcej o jednym z największych konkursów modowych w kraju
Wystartowała 5. edycja Konkursu Fashion Designer Awards

5. grudnia 2012 wystartowała 5 edycja Konkursu Fashion Designer Awards 2013. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa nie tylko ze względu na magiczny  temat inspiracji :  ESSENCE DE PARIS ale także ze względu na prestiżowe nagrody i całe grono wybitnych postaci świata mody zasiadających w Jury.  

Paryskich inspiracji jest wiele z różnych zakresów: film, sztuka, moda, design, architektura, muzyka czy  literatura. Wszystkie starannie wyselekcjonowane pojawią się na Fun Page’u  konkursu Fashion Designer Awards i będą kreatywnym przewodnikiem  dla młodych designerów.

Producentka i pomysłodawczyni konkursu  Joanna Sokołowska–Pronobis liczy na wykorzystanie w kolekcjach całej palety inspiracji jaką daje Paryż. Poszukiwaniem esencji Paryża w kolekcjach młodych projektantów zajmą się jurorzy -  m.in.: Łukasz Jemioł, Robert Kupisz, Agnieszka Maciejak, Tomasz Ossoliński, duet Bohoboco,  Ada Fijał, Edyta Herbuś, Dorota Williams, Beata Sadowska, Lidia Popiel, Anna Męczyńska.

Początkujących projektantów wspiera Partner strategiczny konkursu Cisowianka Perlage. Finaliści zawalczą o nagrodę finansową w wysokości 15.000 zł ufundowaną przez Międzynarodową Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru oraz staże w atelier w Polsce i zagranicą , a także wyjazdy na europejskie targi odzieżowe.

Po raz trzeci pod patronatem Konkursu ruszy kolejna kreatywna akcja, tym razem jest to  Kazar Design Project.

Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego 2013 roku

Regulamin dostępny na stronie konkursu  www.fashiondesignerawards.com.pl

PARTNERZY:  CISOWIANKA PERLAGE, ZŁOTE TARASY, MAC, KAZAR, MSKPU, AB FOTO, NIKON, WELLA PROFESSIONAL
MEDIA PATRONI: Viva Moda, Viva, Flesz, Party, polki.pl, fleszstyle.pl, Rostyle&Life, Radio Pin, Lula.pl, Joy

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
This is fan page, not fun ;o