POLECAMY

Konkurs - Mój wyjątkowy mężczyzna! - WYNIKI

Zobacz, czy udało Ci się wygrać 1 z 3 męskich golarek Braun BOSS 390cc
Konkurs - Mój wyjątkowy mężczyzna! - WYNIKI fot. serwis prasowy
Laureatami konkursu są:
marzena258
justina625
anusia12346


Gratulujemy!

Pragniesz obdarować swojego mężczyznę w wyjątkowy sposób? Co roku na Święta szukasz dla niego idealnego prezentu? Razem z marką Braun pragniemy ułatwić Ci to zadanie. Weź udział w naszym wyjątkowym konkursie, a być może wygrasz ekskluzywną golarkę z limitowanej edycji Braun Hugo BOSS, model 390cc! Wystarczy, że odpowiesz na pytanie konkursowe, a odpowiedź zamieścisz na forum Polki.pl w odpowiednim wątku.

Pytanie konkursowe:

Co sprawia, że Twój mężczyzna jest wyjątkowy i dlaczego właśnie to on powinien otrzymać golarkę Braun BOSS 390cc?


Nagrodami są 3 golarki Braun BOSS 390cc. Poznaj je bliżej!

Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj regulamin!


Konkurs trwa od 18.12.2012-31.12.2012
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (25)
/5 lat temu
Wszystkie zgłoszenia można przeczytać tam gdzie odbywał się konkurs (kliknij w box z napisem "BIORĘ UDZIAŁ"), czyli na forum :)
/5 lat temu
Gdzie można przeczytać co takiego napisały laureatki?
/5 lat temu
Lubię jak życie toczy się gładko. Wszelkie przeszkody traktuję zdecydowanie i ostro. Niestety, nie ze wszystkim jestem w stanie poradzić sobie sama. Mój mężczyzna, mimo że wspaniały i wyjątkowy, pozostaje nadal facetem, ze wszystkimi przypadłościami charakterystycznymi dla jego rodzaju. Krótki zarost potrafi dodać uroku. Cóż z tego, kiedy oni tak łatwo przyzwyczajają się do wygodnych dla nich sytuacji, zapominając, że my z natury mamy zmienny charakter. Mój mężczyzna, dzięki dużej dawce tolerancji, po latach, zrozumiał skomplikowaną kobiet naturę. Pozostaje otwarty na moje sugestie, a ja staram się rozumieć jego. Pomimo tego, od czasu do czasu, elektryzujemy nasz związek wiązką iskier, po czym unikamy sporu dzięki jego wyjątkowemu poczuciu humoru . Twardy jak kamień jednak czasem on bywa, dlatego Braunie, moja ty koso, przybywaj. Zastąp mnie. Bądź kiedy trzeba ostra, a ja pozostanę już tylko radosna.
POKAŻ KOMENTARZE (22)