POLECAMY

Konkurs "Być jak Lady G."

Do wygrania 5 supermodnych zestawów ubrań z najnowszej kolekcji CROPP
Konkurs "Być jak Lady G." fot. ONS

Lady Gaga słynie z bardzo awangardowych strojów. Seksowne, obcisłe body i wielka kokarda z włosów to jej wizytówka, ale gwiazda wciąż eksperymentuje. Weź z niej przykład, baw się ciuchami, dodatkami, pokaż jaką masz fantazję i wystylizuj się na Lady Gagę.

Do wygrania 5 różnych zestawów z letnimi ciuchami Croppa. Obejrzyj je w galerii.

Aby wziąć udział w konkursie wstaw zdjęcie na którym jesteś wystylizowana na Lady Gagę na nasze fotoforum!

W tytule zdjęcia koniecznie wpisz, który zestaw chciałabyś wygrać. Zwróć przy tym koniecznie uwagę na rozmiar w jakim jest dostępny!

Laureatami konkursu są:
diamentowalala - zestaw nr 1
lale3ka - zestaw nr 2
agak75 - zestaw nr 3
armandzik - zestaw nr 4
sen_czy_jawa - zestaw nr 5


Gratulujemy!

Sponsor konkursu:Zasady konkursu:

1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie
od 23 czerwca do 7 lipca 2009r.
2.
Zdjęcia będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagroda trafi do osóby, której zdjęcie jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 8 lipca 2009r. i prześle informacje do osóby nagrodzonej na jej prywatną skrzynkę na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagroda zostanie wysłana kurierem.
5. Prawa autorskie majątkowe do zdjęć nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami lub zdjęciami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
7. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę forumową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
8. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 14 lipca 2009r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!
9. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/8 lat temu
EKSTRA EKSTRA JESTEM TWOJA FANKĄ
/8 lat temu
CHCE BYĆ TAKA JAK TY : *
/9 lat temu
Przepraszam bardzo, ja nie mam blond włosów, a mimo to wygrałam :) gratuluję innym wygranej :) pozdrawiam :)
POKAŻ KOMENTARZE (12)