POLECAMY

Koniec „Mody na sukces”?!

Serialowy tasiemiec „Moda na sukces” znika z anteny TVP1.
Koniec „Mody na sukces”?! fot. Materiały prasowe

Jak podają Wirtualnemedia.pl 13 czerwca „Moda na sukces” zostanie zdjęta..., ale tylko na okres wakacji. W czasie 15.50 - 17.00 telewizyjna “Jedynka”  nada cykl filmów dokumentalnych „Natura w Jedynce”. Fani „The Bold and The Beautiful” mogą wiec spać spokojnie i z czystym sumieniem jechać na urlop.

Zobacz także: Dlaczego kochamy seriale?

Zobacz także: Gdzie pobieraja sie gwiazdy?

W Stanach Zjednoczonych „Moda na sukces” pojawia się już od ponad 20 lat poczynając od 1987 roku. W Polsce pierwszy odcinek wyemitowano w 1994 roku.

„Kiedy we wrześniu zaczynaliśmy emitować "Modę na sukces", serial już liczył sobie 7 lat. Realia przedstawione w pierwszych odcinkach odbiegały tak dalece od ówczesnej polskiej rzeczywistości, że akcja serialu była chwilami trudna do zrozumienia. - Nie chcąc też "mieszać" widzowi w głowie zdecydowaliśmy się numerować odcinki kolejno naszą numeracją - od nr 1 – dla portalu Wirtualnemedia.pl powiedzial Władysław Frączak, kierownik redakcji Filmu, Seriali i Dokumentu TVP 1.

"Moda na sukces"

Te operę mydlana - produkcji Lee Phillipa Bella i Williama Josepha Bella – ogląda ponad 300 milionów osób na całym świecie.

"Moda na sukces"

Nieźle prawda?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)