Kolorowe lato

Dyktatura małej czarnej skończyła się wraz z wiosennymi pret-a-porter. Udało się, gwiazdy i projektanci pokonali strach przed kolorami!
/ 06.06.2007 14:50
kolor1.jpgDyktatura małej czarnej skończyła się wraz z wiosennymi pret-a-porter. Później czerwone dywany zapełniły się mocnymi, dawno nieoglądanymi barwami. Udało się, gwiazdy i projektanci pokonali strach przed kolorami!

Boska żółć
Oryginalny, wyrazisty kolor. W odcieniu „Słoneczników” van Gogha czy kwitnących żonkili na pewno nie pozostanie niezauważony. Przewrotny na klasycznych wieczorowych sukienkach, świetnie sprawdza się w stylu minimalistycznym. Uwaga! Kategorycznie wymaga lekko opalonej, oliwkowej cery.
Gorąca czerwień
Klasyka gatunku. Seksowna, elegancka, niesamowicie zmysłowa uwiedzie każdą publiczność. Jest jak kameleon, świetnie czuje się w hiszpańskich falbanach, rewelacyjnie sprawdza się w fasonie sukienki rurki. Jest jak koło ratunkowe – uratuje każdą wyjściową stylizację.

Zdystansowany błękit
Kolor zimny, lecz jednocześnie bardzo pociągający. Wzbudza sympatię i zaufanie. Nie wywołuje skrajnych emocji. Idealny do nowatorskich rozwiązań, asymetria i drapowania dodają mu nowoczesności. Uszlachetni każdą kreację.