POLECAMY

Kolekcja Penelopy i Monici Cruz dla Vogele - jesień 2011

70`s Chic - taką nazwę nosi trzecia kolekcja pięknych sióstr dla marki Charles Vogele
 Kolekcja Penelopy i Monici Cruz dla Vogele - jesień 2011 fot. serwis prasowy/ by IBG
Penelope i Monica Cruz, hollywoodzkie gwiazdy, już po raz trzeci zaprojektowały kolekcję dla „Biaggini Violett”. Będzie ona dostępna w wybranych sklepach od września 2011 r.

Tym razem motywem przewodnim jest „szyk lat siedemdziesiątych”, ożywiający wspomnienia o dzieciach-kwiatach; który siostrom udało się przenieść do zwykłego dnia. Nacisk położono na nowe, proste linie, a styl lat siedemdziesiątych połączono w ciekawy sposób z nowoczesnymi akcentami jak kamizelki i płaszcze ze sztucznego futra. Podstawę tworzą kobiece sukienki w stonowanych, ziemistych kolorach oraz w czerni.

Do kolekcji należą zarówno dwurzędowe garnitury, spodnie ze zwężanymi nogawkami, jak i taliowane płaszcze i watowane poncha. Naturalnie nie może zabraknąć dżinsowych dzwonów, połączonych odważnie z delikatną bluzką kimono lub krótkim sweterkiem w kontrastowe wzory w kolorach palonej czerwieni.

Zbyt duże, wzorzyste fulary, a także mechate szaliki i czapki są doskonałym uzupełnieniem. Mamy nadzieję, że powrót do lat siedemdziesiątych, pomimo jesiennej szarości, wprowadzi spokojny i radosny nastrój.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)