Candy Girl fot. ONS

Kim chce być Candy Girl

Próbowała już stylu Lady gagi, teraz mamy wykapaną Dodę, kiedy Candy Girl pokaże coś własnego?!
/ 04.01.2010 12:59
Candy Girl fot. ONS
Candy Girl trzeba przyznać jedno. Jej stylizacje są modne i dopracowane. Candy Girl dobrze wie też, z kogo brać przykład i kopiuje tylko mistrzynie autokreacji, ale to nie wystarczy by samej zostać ikoną stylu.

Przyrównanie do innej gwiazdy potrafi zepsuć cały efekt, a to niestety Candy Girl zdarza się notorycznie. Widać, że jej niedoścignionym ideałem jest Doda. Długie, blond, cieniowane włosy, mocny makijaż i ciuchy od stóp do głów aż krzyczą "Chcę być taka jak ona". Candy Girl sprawdza się nieźle jako imitatorką królowej, ale czy o to chodzi?

Liczymy na to, że to tylko faza przejściowa dla młodej artystki i z nowym rokiem pokaże nam prawdziwą siebie, a nie tylko imitacje uznanych gwiazd!Diamenty, futro i seksowne body bez dołu - to ewidentnie pomysł ściągnięty od Lady Gagi.Dżinsy, sportowe buty, biała kurtka, niby neutralny styl, a jednak nie trudno oprzeć się wrażeniu, że tak właśnie ubierała się MandarynaMini, skóra, odważne rajstopy i oficerska marynarka, Doda z pewnością bez wahania się tak ubrała.