POLECAMY

Kim chce być Candy Girl

Próbowała już stylu Lady gagi, teraz mamy wykapaną Dodę, kiedy Candy Girl pokaże coś własnego?!
Kim chce być Candy Girl fot. ONS
Candy Girl trzeba przyznać jedno. Jej stylizacje są modne i dopracowane. Candy Girl dobrze wie też, z kogo brać przykład i kopiuje tylko mistrzynie autokreacji, ale to nie wystarczy by samej zostać ikoną stylu.

Przyrównanie do innej gwiazdy potrafi zepsuć cały efekt, a to niestety Candy Girl zdarza się notorycznie. Widać, że jej niedoścignionym ideałem jest Doda. Długie, blond, cieniowane włosy, mocny makijaż i ciuchy od stóp do głów aż krzyczą "Chcę być taka jak ona". Candy Girl sprawdza się nieźle jako imitatorką królowej, ale czy o to chodzi?

Liczymy na to, że to tylko faza przejściowa dla młodej artystki i z nowym rokiem pokaże nam prawdziwą siebie, a nie tylko imitacje uznanych gwiazd!Diamenty, futro i seksowne body bez dołu - to ewidentnie pomysł ściągnięty od Lady Gagi.Dżinsy, sportowe buty, biała kurtka, niby neutralny styl, a jednak nie trudno oprzeć się wrażeniu, że tak właśnie ubierała się MandarynaMini, skóra, odważne rajstopy i oficerska marynarka, Doda z pewnością bez wahania się tak ubrała.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
Każdy zestaw ubrań jest dobrze dopasowany. Poza "rajstopami z pantery" nic się szczególnie nie gryzie.