Kendall Jenner fot. ONS.pl

Chcesz zrobić karierę w świecie mody? Zobacz co radzi Kendall Jenner

Poznaj zaskakujące rady sławnej modelki!
Joanna Mroczkowska / 02.03.2016 05:21
Kendall Jenner fot. ONS.pl

Kendall Jenner to dziś bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk w branży mody. Ma na swoim koncie współpracę z największymi projektantami, prestiżowymi magazynami a niedawno wraz z siostrą Kylie wypuściła własną linię ubrań.

Kendall Jenner o pracy w branży mody

Modelka, której kariera z pewnością dla wielu młodych dziewczyn jest inspiracją postanowiła podzielić się kilkoma radami dotyczącymi pracy w branży. Co radzi Kendall wszystkim dziewczynom, które chcą rozpocząć pracę w świecie mody?

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę o modzie, Netflix będzie świetnym rozwiązaniem. Naprawdę! Najwięcej interesujących i prawdziwych rzeczy o mojej pracy i całej branży dowiedziałam się właśnie oglądając filmy na mojej kanapie

– przyznała na swojej stronie internetowej modelka.

Filmy o świecie mody

Wśród filmów polecanych przez Kendall znalazły się m.in. „Valentino. Ostatni cesarz wielkiej mody”, znakomity film biograficzny o prawdziwej legendzie „Diana Vreeland: The Eye Has to Trave”, a także „Prêt-à-Porter” w reżyserii Roberta Altmana.

Rzecz jasna samo oglądanie filmów nie będzie wystarczające, by zdobyć dużą wiedzę o pracy w świecie mody, ale z pewnością w tym pomoże. Zamierzacie obejrzeć filmy polecane przez Kendall?

 

get our new @kendallandkylie party looks at Topshop.com @Topshop

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall Jenner (@kendalljenner)

Więcej modowych ciekawostek:

10 rzeczy, które musisz wiedzieć o Zoolanderze 2 My je nosimy a faceci tego nienawidzą Koniec z tygodniami mody?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)