fot. MWmedia

Kasia Cichopek rozpuszcza plotki o sobie?

Kasia Cichopek, gwiazda Polsatu, ostatnio nieco rzadziej występowała w telewizji. Dlatego postanowiła rozpuścić pewne plotki na swój temat w celu poprawienia swojej sytuacji... Jakie plotki rozpuszcza Kasia Cichopek?
/ 08.08.2011 10:43
fot. MWmedia

Kasia Cichopek najwyraźniej ma na siebie pomysł. A raczej pomysł na swoją karierę. Ostatnio została zepchnięta do Polsat Cafe, co najwyraźniej nie zaspokoiło jej oczekiwań. Pewnie finansowych...

Dlatego rozpuściła plotkę o tym, że TVN chętnie ją zatrudni! (Tak przynajmniej twierdzą pracownicy stacji Polsat). Najwyraźniej plotka o zmianie pracy podziałała i Nina Terentiew rozważa zatrudnienie Kasi w Polsacie. I to nie w byle jakim programie, tylko jako prowadzącą międzynarodową galę Miss Supernational!

Pracownicy stacji potwierdzają to w rozmowie z "Takie jest życie":

"To prawda. Jej nazwisko pojawia się w rozmowach. Nina bardzo chce, żeby Kasia znów pojawiła się na wizji. A taka wypasiona, międzynarodowa impreza to byłby dla niej powrót w naprawdę wielkim stylu. Ponoć główną prowadzącą galę będzie Iza Miko.

Cichopek byłaby jedynie jej pomocnicą. Biorąc pod uwagę, że ma problemy finansowe, nie będzie chyba wybrzydzać. Według pracowników Polsatu niewykluczone, że to Kasia rozpowszechniała plotki o swoim transferze do TVN-u. Chciała w ten sposób wzbudzić zazdrość Niny Terentiew."

Plan się powiódł. Gratulujemy.

 Zobacz też: Karolak nie chce się wiązać