Karnawałowe kostiumy: Za co się przebrać a za co nie

Jak błyskawicznie zrobić seksowny kostium karnawałowy. I za co się nie przebierać.
/ 22.01.2009 11:54
okulary, modelka fot. FREE
Odradzamy zakładanie prześcieradła i udawanie ducha. Mało seksowne są również baby-jagi i zakonnice. Czyli wszystkie kostiumy, które mogę zniekształcić lub zakryć figurę.

Polecamy natomiast:

Strój francuskiej pokojówki
Nie ma nic prostszego! Wystarczy mała czarna, czarne rajstopy lub pończochy (dodadzą pikanterii!), czarne szpilki i... mały biały fartuszek. Jeśli nie masz takiego pod ręką, zawsze możesz go zrobić z białej serwetki czy ładnej ściereczki. Jeśli do tego włosy zbierzesz w koczek i założysz białą opaskę – z pewnością nie będziesz mogła opędzić się od facetów. Fajnym gadżetem do tego stroju będzie miotełka z piór do ścierania kurzu.

Strój hawajskiej tancerki lub gorąca bogini samby

Wystarczy bikini i jakieś efektowne pareo. Jeśli masz chwilę czasu, możesz do stanika doszyć cekiny lub frędzelki. Przy tym stroju przydatne będą: naszyjnik z kwiatów (możesz go kupić lub wykonać sama, np. z krepiny lub kolorowych serwetek) lub rożnego rodzaju pióra. Jeśli zdecydujesz się na opcję brazylijską: nie zapomnij o bardzo mocnym makijażu – przydatne będę highlightery i kolorowe kredki do oczu.

Ekstrarada
W ostateczności do seksownej małej czarnej wystarczy dodać jeden zabawny element. Polecamy perukę lub uszy króliczka.

Najmodniejsze gadżety karnawałowe! - czyli bez czego nie wyobrażasz sobie szolonej imprezy - czytaj i dyskutuj >>
Tagi: karnawał
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)