Kaptur jest trendy!

Warto przekonać się do nowego kaptura, który lansowany jest na sezon wiosna-lato 2007. Ewentualnie mamy jeszcze do wyboru turban, ale to już stylizacja wieczorowa i dla odważnych.
/ 01.06.2007 12:34
Warto przekonać się do nowego kaptura, który lansowany jest na sezon wiosna-lato 2007.

kapturEwentualnie mamy jeszcze do wyboru turban, ale to już stylizacja wieczorowa i dla odważnych. Jeśli turban, wybierzmy ten na topie, czyli z satyny. Możemy nim osłonić też głowę na plaży przed piaskiem i słońcem, występuje wtedy w wersji jedwabnej apaszki.

Kaptur natomiast daje więcej możliwości, przede wszystkim chroni głowę, ale także intryguje, dodaje tajemniczości, pozwala schować fryzurę w nieładzie… Flirtuje z różnymi stylami, od razu myślimy o stylu sportowym, ale zostaje także etno i glam. Wersja surowa jak u mnicha, naciągnięty na czapeczkę w stylu hiphopowym, ale tak naprawdę przewrotnie bardzo kobiecy. Kaptur można nosić do wszystkiego, trzeba tylko wybrać odpowiedni styl i tkaninę, z którego jest wykonany. Możesz łączyć go ze szpilkami i długą suknią wieczorową, z koszulą, no i oczywiście wybrać połączenie z bluzą sportową. Dobra rada – kaptur przyciąga uwagę na twarz. Uważaj na róż, gdy masz rumianą cerę. Pamiętaj o stosownym makijażu do stylu jaki preferujesz.