POLECAMY

Czaja Wyczaja trendy na Polki.pl - vol. 1

Nowości z pokazów, tendencje, uliczne stylizacje...Tylko u nas!
Czaja Wyczaja trendy na Polki.pl - vol. 1 fot. Alamakota
Jola Czaja to stylistka gwiazd, która od lat związana jest z magazynem "Viva!". Nie ma chyba gwiazdy w Polsce, z którą by w pewnym momencie swojej kariery nie współpracowała. Na jej koncie znajduje się niezliczona ilość sesji i okładek. Niedawno Jola Czaja zafascynowała się Instagramem i prowadzi swój profil Czaja_Wyczaja, który z każdym dniem zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego bo umieszcza na nim zdjęcia wszystkiego, co ją inspiruje. A tym może być dosłownie wszystko. Od teraz na Polki.pl będziecie mogły oglądać cyklicznie jej dziennik stylistki. Startujemy!

Czaja_Wyczaja na Polki.pl - vol. 1

Na warsztat bierzemy kolor czarny. Chyba najbardziej modowa barwa wszech czasów, która nigdy nie wychodzi z mody. AF Vandevorst podczas swojego pokazu na wiosnę-lato 2016 zaprezentowali swoje projekty na modelkach, które na wybieg wjechały - oczywiście na czarnych motocyklach. Szał!
Od 2 lat interesuję się środowiskiem i ludźmi jeżdżącymi na motocyklach. Jest to coś całkowicie odmiennego od tradycyjnego postrzegania mody. A haute couture na motocyklach? - to się pamięta!
- Jola Czaja

AF Vandevorst lato 2016
fot. FREE

Ostatnio Czaja_Wyczaja pojawiła się na ul. Mokotowskiej w Warszawie, gdzie zachwycił ją czarny total look Kasi.
Ulica Mokotowska w Warszawie to miejsce, w którym lubię spędzać czas w weekendy. Odpoczywam jako stylistka z satysfakcją patrząc na gust Polek. Na Kasię (zdjęcie poniżej), natychmiast ponieważ udało jej się nie zanudzić czerni ;)
- Jola

czarny total look
|Kurtka Pierre Balmain - Moliera2, buty Casadei, torebka Prada, chusta Gucci - Vitkac - fot. Jola Czaja|
 
Nie tylko czerń na ubraniach jest boska. Jola wspomina niedawną sesję zdjęciową "Black Swan" z Kasią Zielińską. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Piotr Porębski.
Aktorka daje ogromne pole do popisu nie tylko w make-upie beauty, ale także w makijażu scenicznym. Sesja Piotrka Porębskiego i makijaż Eryki Sokólskiej pokazał metamorfozę twarzy kobiety, którą znam i na co dzień ubieram. Uwielbiam być zaskakiwana ;)

 

#czarny #łabędź lubie #takie #sesja #ulubiona #party #boska #makaup #ekipa @czaja_wyczaja @erykasokolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)


Jolę zainspirowała również prezentacja najnowszych kolekcji Michaela Hekmata i Blessus. Na evencie pojawiły się również gwiazdy w czarnych total lookach. Na zdjęciu Kasia Warnke i Maddie Kulicka w projektach Blessus Resort 2016.
Te 2 stylizacje zachwyciły mnie najbardziej. Naturalność w makijażu uwydatniła charakterność czerni.

Blessus Resort 2016
fot. ONS.pl

Jednak inspiracje to nie tylko ubrania a wszystko co nas otacza. Ostatnio podczas spotkania prasowego marki GAS, Jola Czaja zachwyciła się wyjątkowym chlebem z popiołem, który jest w stałej ofercie Atelier Amaro w Warszawie.
Chleb jest moją największą słabością - szukam chlebów ekologicznych, piekę je i zamawiam w specjalnych miejscach. Dlatego jeszcze z większą przyjemnością odkryłam, że może być czarny, w którego skład wchodzi spopielone siano a to kojarzy mi się z dzieciństwem.

Czarny chleb
fot. Jola Czaja

A na koniec inspirująca jak zawsze kawa. Oczywiście czarna. Ulubiona rysowniczka Joli Czaji doskonale uchwyciła uwodzicielskość tego przysmaku...
W 2006 roku podczas sesji w Rzymie z Piotrem Adamczykiem, który zagrał w filmie o Papieżu pokochałam czarną kawę. Pamiętam taki obraz - podczas porannego spaceru, gdy miasto budziło się do życia... Stylowi Włosi, odgłos wydobywającej się pary z wyjątkowych, srebrnych ekspresów i widok rozkoszy w ich twarzach po wypiciu łyka kawy... Piękne!
 
 

My Monday Coffee girl. At the request of @wintourandguinness I have drawn a TOM FORD Long Black... Imagine how good that would taste!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Megan Hess (@meganhess_official)


Jeśli macie pomysły lub pytania dotyczące stylizacji zapraszamy do kontaktu z Jolą czają na mailu: czajawyczaja@polki.pl

Więcej jesiennych hitów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)