POLECAMY

Joasia będzie się odchudzać!

Joanna Krupa doszła do wniosku, że nieco przytyła. Dlatego też zamierza trochę schudnąć. Zobacz, jaki jest jej sposób na piękną figurę!
Joasia będzie się odchudzać!

Joasia Krupa postanowiła powalczyć ze swoją domniemaną nadwagą. Może nie tyle o nadwagę tu chodzi, co o kilka kilogramów więcej - zwłaszcza w udach.

To z nich Krupa jest najmniej zadowolona. Zamierza stracić 4 cm w obwodzie uda. Tyle jej wystarczy, aby powrócić do formy modelki.

Terapię odchudzającą zamierza przejść w Polsce, gdzie nagrywane będą nowe odcinki Top model wraz z jej udziałem. Jak będzie wyglądało odchudzanie Krupy?

Te szczegóły zdradza jej menadżerka, Małgorzata Leitner, w rozmowie z "Super Expressem":

"Specjalnie dla Joanny klinika Skin Clinic w Warszawie sprowadziła maszynę, która będzie robić jej serię zabiegów ProShock Ice podczas jej pobytu w Polsce. Ten zabieg jest robiony na Zachodzie, do Polski zostanie sprowadzony na przyjazd Joanny do Warszawy. Joanna to jedna z niewielu gwiazd, która przyznaje się do stosowania zabiegów wyszczuplających."

Gratulujemy Krupie odwagi do publicznego przyznania się do zabiegów wyszczuplających! I cieszymy się, że dzięki niej taka nowość, jaką jest maszyna wyszczuplająca, zawitała do Polski.

Zobacz też: Rodowicz chce wziąć ślub!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)