Joanna Horodyńska, Gatta fot. serwis prasowy

Joanna Horodyńska radzi, jak nosić klasycze kabaretki

Kabaretki to evergreen. Zawsze modne, zawsze uwodzicielskie, podkreślające piękno kobiecych nóg: eleganckie, zmysłowe, czasem nawet drapieżne.
/ 06.04.2009 15:55
Joanna Horodyńska, Gatta fot. serwis prasowy
Możemy wybierać wśród wielu barw: czarnych, beżowych, kremowych oraz kolorowych. Jakie kabaretki wybrać tej wiosny?

Zapraszamy na 5 odcinek lekcji stylu Gatty, w których Joanna Horodyńska wprowadza nas w arkana wiosennych trendów i mody. Odcinek pt. „ Korzystaj z klasyki” poświęcony będzie kabaretkom – ich różnorodności i zaletom. Kojarzone często z francuskim kabaretem, są esencją zmysłowości. Zawsze modne – również tej wiosny.

Klasyczne i zarazem najpopularniejsze kabaretki są czarne – czerń podkreśla kształt nóg, wysmukla je, ale jest to zarazem barwa zmysłowa i pociągająca. Idealnie pasuje na wieczór, do wieczorowej sukienki w wyrazistym kolorze – najlepiej z odkrytymi plecami, które podkreślą zmysłowość naszej kreacji.

Ale wiosną można również sięgnąć po kabaretki beżowe, pasujące do kreacji dziennej: subtelne, naturalne i jednocześnie oryginalne. Pasują do kolorów delikatnych i pastelowych, jak i mocnych oraz wyrazistych. Kabaretki zawsze zwracają uwagę – można więc śmiało twierdzić, że nigdy nie wyjdą z mody. 

W swoim cyklu porad „Wyjdź na spotkanie wiosny” Gatta przedstawiła najciekawsze wiosenne trendy. Jego kontynuacją będą spotkania klientek Gatty z Joanną Horodyńską w wybranych galeriach handlowych, w których firma ma swoje sklepy. Będzie to świetna okazja do skorzystania z porad stylistki i wybrania najbardziej pasujących dla nas propozycji modowych.

Świat mody stoi przed nami otworem – możemy przebierać wśród wzorów i kolorów,  stwarzać nowe trendy, podążać za tymi najnowszymi i przede wszystkim – podkreślać naszą urodę.

Zapraszamy na stronę www.gatta.pl oraz do naszego działu Video.