Joanna Horodyńska, Gatta fot. serwis prasowy

Joanna Horodyńska podpowiada wspólnie z Gattą: „Twoje nogi są ważne. Nie zapominaj o ich stylizacji…”

Wyeksponowane nogi to jeden z symboli kobiecości. A najłatwiej przykuć do nich uwagę dobierając starannie spódnicę i rajstopy.
/ 16.03.2009 10:16
Joanna Horodyńska, Gatta fot. serwis prasowy
Możliwości jest wiele – mamy spódnice mini, do kolan, ¾, ołówkowe, do kostek, wąskie, szerokie, układane i z falbanami. Wybór rajstop i pończoch jest równie szeroki. Jak podkreślić nasze nogi, tak, aby były smukłe, zgrabne i seksowne? Na te i inne pytania najlepiej odpowie nasza stylistka oraz… twoja wyobraźnia. 
      
Gatta przygotowała na wiosnę wyjątkowy prezent dla wszystkich pań. Najbardziej znana polska stylistka – Joanna Horodyńska doradzi klientkom firmy, jakie są najnowsze wiosenne trendy i jak umiejętnie czerpać z nich inspirację, aby wyeksponować swoje nogi w najkorzystniejszy sposób. Specjalny kącik video-porad pojawi się na stronie www.gatta.pl oraz na naszym dziale Video.
      
Przed nami 5 niezwykłych spotkań z modą, podczas których niejedna kobieta przejdzie prawdziwą wiosenną metamorfozę. Joanna Horodyńska opowie nam o najmodniejszych odsłonach rajstop i pończoch w nadchodzącym sezonie wiosennym: wzorach florystycznych, geometrycznych, kabaretkach i ażurach, getrach, legginsach oraz wyjątkowo zdobionych pończochach. Dowiemy się nie tylko, co jest modne, ale przede wszystkim jak łączyć ze sobą poszczególne wzory, aby rajstopy stały się idealnym dopełnieniem kreacji, podkreślającym jej styl.

Modnie na wiosnę
Wiosną chcemy często nie tylko pięknie wyglądać, ale też zmienić coś w swoim wizerunku. Na komfort spotkania z profesjonalnym stylistą mało kto może sobie pozwolić. A przecież ciepłe pory roku wprowadzają zawsze nowe trendy. W ich natłoku trudno jest wybrać właściwy styl dla siebie – który nie przytłoczy, a podkreśli nasze atuty.

Dzięki cyklowi porad Joanny Horodyńskiej panie, dowiedzą się tego, co gwiazdy sceny i ekranu słyszą od swoich stylistek. Każda z nas zdoła znaleźć coś dla siebie, nie obawiajmy się więc sięgnąć po sukienki i spódnice, po wyraziste kolory i wzorzyste rajstopy. Wystarczy dobrze się rozejrzeć, nie bać się nowości oraz… poradzić zawodowego stylisty.

Pierwsza odsłona porad stylistki pojawiła się na stronie już w Dzień Kobiet. Dowiemy się z niej, jak wykorzystać wzory florystyczne do podkreślenia smukłości nóg i nadania strojowi pikanterii. Kolejne video zapisy porad Joanny Horodyńskiej będą ukazywały się na stronie w odstępach tygodniowych.

Na spotkania z modą zapraszamy na stronę www.gatta.pl oraz do naszego działu Video.

Marka Gatta

Firma Ferax, właściciel marki Gatta, rozpoczęła działalność w 1993 roku.
Od 16 lat firma oferuje kobietom wyroby pończosznicze i bieliźniane. Obecnie jej oferta to Gatta Classic –  szeroki wybór pończoch i rajstop wzbogacany corocznie o nowe wzory, Gatta Cottoline – rajstopy, skarpetki i podkolanówki dla dzieci, Gatta Bodywear – bielizna i odzież bezszwowa oraz Gatta Active – odzież sportowa. Produkty marki Gatta odznaczają się wysoką jakością materiałów i komfortem noszenia, dlatego marka została liderem na polskim rynku i z rosnącym powodzeniem zdobywa rynki europejskie. Produkty Gatta można kupić obecnie w ponad 50 firmowych salonach oraz w dobrych sklepach z bielizną w całej Polsce.