Jessica Alba w czerwieni fot. serwis prasowy Braun

Jessica Alba - Styl gwiazd - Gwiazdka 2015

Sprawdźcie jak w tym czasie nosi się gwiazda
Joanna Mroczkowska / 23.12.2015 07:51
Jessica Alba w czerwieni fot. serwis prasowy Braun

Przełom starego i nowego roku to czas wielkich wyjść. Czy to na rodzinnym spotkaniu czy sylwestrowym balu, zawsze chcemy wygląda pięknie. Jak przygotować się na wielkie wyjście i skąd czerpać inspiracje? Mamy dla was kilka porad, do których stosuje się piękna Jessica Alba.

Noś się w święta stylowo jak Jessica Alba

Ambasadorka marki Braun - Jessica Alba to ikona nie tylko kina, ale także mody i stylu. Jej stylistki - Emily Currant oraz Meritt Elliot dobrze wiedzą jak stworzyć dla niej idealną kreację na np. czerwony dywan. A jakie mają porady dla nas?

Jessica Alba
fot. serwis prasowy Braun
  • Dopasuj długość sukienki, tak aby podkreślała nogi i ulubione buty. Dłuższa, bardziej formalna sukienka może zostać łatwo przekształcona w krótszą sukienkę koktajlową.
  • Pomyśl o dodatkach!  W razie wątpliwości, pamiętaj, że prawie każdą sukienkę możesz połączyć z  metalicznymi dodatkami. Złote, wiązane sandały, srebrne lub złote bransoletki, naszyjniki lub masywne łańcuchy – będą zawsze pasować.
  • Baw się wizerunkiem - prostym sposobem na urozmaicenie sukienki jest fryzura i makijaż. Luźne loki i czerwone usta będą bardzo w stylu glamour, podczas gdy delikatnie pomalowane wargi i kucyk zapewnią naturalny look bez wysiłku.

Jessica Alba
fot. serwis prasowy Braun

Więcej modnych stylizacji gwiazd: