Kolekcja finałowa Jakuba Bartnika!

"Project Runway" i kolekcja finałowa Jakuba "Jacoba" Bartnika. Mamy zdjęcia z finałowego pokazu! Czy zasłużenie wygrał program? Zobaczcie.
/ 22.05.2014 09:46

"Project Runway" i kolekcja finałowa Jakuba "Jacoba" Bartnika. Mamy zdjęcia z finałowego pokazu! Czy zasłużenie wygrał program? Zobaczcie.

Jakub "Dżejkob" Bartnik zasłynął w programie "Project Runway" nie tylko interesującymi projektami, ale także silną osobowością. Czy równie mocna i z charakterem jest jego kolekcja finałowa? Sylwetki i aranżacja pokazu przywodzą na myśl inspiracje plemienne, miejską dżunglę. Ubrania więc są z pewnością przeznaczone dla silnych i pewnych siebie kobiet.

Kolekcja zatytułowana "Fibonacci sequence" jest jednak inspirowana... ciągiem matematycznym Fibbonaciego. Projektant sam się zarzeka, że ma umysł ścisły stąd może te fascynacje w modzie, które przekładają się na jego konstrukcje. Projektując Jakub wyobrażał sobie także kobietę, dla której tworzy. Miała to być edytorka podczas fashion weeku, która musi się przebierać kilkakrotnie na różne okazje w ciągu dnia.

Jakub Bartnik - kolekcja finałowa -

fot. MWmedia/kolaż Polki.pl We-dwoje

W roli modelki-gwiazdy uświetniającej pokaz wystąpiła Małgorzata Rozenek. Czy Jakub Bartnik zachwycił celebrytkę swoimi pomysłami? Ostatecznie tak. Małgorzata Rozenek wie czego chce i nie boi się dobitnie tego wyrazić, co mogliśmy już zobaczyć w programie. Jak Perfekcyjna Pani Domu wypadła na wybiegu waszym zdaniem? Była w końcowym efekcie zadowolona z kreacji, bo spodobała się ona z pewnością Radkowi Majdanowi - jak powiedziała sama gwiazda pokazu.

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/26.05.2014 10:47
zdecydowanie najlepszy, super!
/24.05.2014 22:35
Powiem tak - w życiu trzeba być człowiekiem. A ten tam wyżej na zdjęciu to niezła szuja co pokazał w programie. I choćby był najlepszym projektantem na świecie a byłby nadal tak bezczelny - nie skorzystałabym z jego oferty...
/23.05.2014 11:49
latem napewno moznaby sie ugotowac w tej kolekji!!! chyba ze po zachodzie slonca?,,,