Minimalistyczny styl pozostanie zawsze w modzie

Jak się ubrać na wyprzedaże

Pytanie niby trywialne, ale czy Ty wiesz, jak się ubrać na letnie wyprzedaże?
/ 22.06.2010 16:56
Minimalistyczny styl pozostanie zawsze w modzie

Wydaje Ci się, że wiesz? Sprawdź, czy stosujesz się do naszych wypróbowanych rad. Warto pamiętać, żeby mieć:

  • Wygodne buty – niby to niespieszny spacer po centrum handlowym, ale może się okazać, że przejdziesz wiele kilometrów (no, dobra, kilka). Dobrze więc jest mieć na nogach lekkie wygodne buty, które nie sprawią Ci niemiłej niespodzianki.

Zobacz także: Jak kupować buty

  • Coś, co łatwo się zdejmuje. Dziwne? Jeśli masz zamiar dużo przymierzać, to logiczne jest, że lepiej założyć coś, co łatwo da się zdjąć i włożyć z powrotem. Zapinanie i rozpinanie guzików koszuli lub, co gorsza!, suwaka z tyłu sukienki, może doprowadzić Cię na skraj rozpaczy, szczególnie jeśli przymierzalnie są małe i nieklimatyzowane. Najlepsza? Luźna bawełniana sukienka, prosty sweter, mało dodatków.
  • Coś, co pasuje. Szukasz nowych szpilek do sukienki czy balerinek do rurek? A może kreacji na letnie wesele? Warto o tym pomyśleć przed wyruszeniem do sklepu. Jeśli kupujesz buty na specjalną okazję, to pamiętaj, żeby sprawdzić, jak długa jest sukienka, do której je założysz (noga może inaczej wyglądać w zależności od długości sukienki). Jeśli szukasz sukienki, pomyśl, czy nie warto byłoby schować do torby drugiej pary butów.

Zobacz także: Strategie wyprzedażowe

  • Dobrą bieliznę – taką, w której dobrze się czujesz i dobrze wyglądasz. Niekoniecznie bieliznę od zadań specjalnych, ale na pewno taką, która nie odznacza się pod ubraniem.
  • Wygodną torbę – zapomnij o torbach noszonych w ręku, lepsza taka, która nie będzie zawadzać i pozostawi Ci wolne ręce.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/19.07.2010 08:23
Ja uważam, że warto wziąć dużą torbę - zawsze mniejsze zakupy można wrzucić do torebki - to wygodniejsze niż noszenie 15 siatek :)
/09.07.2010 13:13
A mężczyznom polecam T-shirt, spodenki na gumce i klapki :)
/07.07.2010 13:41
Ja do torby zawsze biorę dodatkową parę butów na wysokim obcasie - zakładam je w przymierzalni i przymierzam do nich sukienkę czy spódnicę.
POKAŻ KOMENTARZE (3)