Jak się ubrać na randkę? 3 propozycje dla niej i dla niego!

Czeka cię pierwsza randka? Z pewnością, zastanawiasz się, co na siebie włożyć, aby wywrzeć odpowiednie wrażenie na sympatii? Chcesz wyglądać seksownie, elegancko, a może romantycznie? W zależności od charakteru randki, postaw na stylizacje, która przyciągnie wzrok drugiej połówki. Zerknij na nasze propozycje dla niej i dla niego.
/ 13.07.2012 07:00

Czeka cię pierwsza randka? Z pewnością, zastanawiasz się, co na siebie włożyć, aby wywrzeć odpowiednie wrażenie na sympatii? Chcesz wyglądać seksownie, elegancko, a może romantycznie? W zależności od charakteru randki, postaw na stylizacje, która przyciągnie wzrok drugiej połówki. Zerknij na nasze propozycje dla niej i dla niego!

Jak się ubrać na randkę? 3 propozycje dla niej i dla niego!

Do kina

Pierwsza propozycja jest bardzo nowoczesna i ma modny, niezobowiązujący charakter, zatem będzie idealna na wspólny wypad do kina. Dla niej proponujemy modny w tym sezonie kombinezon w połączeniu ze stylowymi dodatkami, natomiast dla niego ciekawą, dżinsową koszulę ze wstawkami w kratkę, spodnie oraz stylowy zegarek.

Jak się ubrać na randkę? Propozycje dla niej i dla niego!

Do teatru

Jeśli natomiast wybieracie się do teatru, musicie postawić na nieco bardziej eleganckie zestawy ubrań.Dla niej proponujemy elegancką sukienkę w kolorze czerwonym oraz klasyczne dodatki. A dla niego zestaw - spodnie i marynarka, lecz żeby nie było zbyt poważnie, w różnych kolorach.

Jak się ubrać na randkę? Propozycje dla niej i dla niego!

Na piknik

Spotkanie we dwoje na świeżym powietrzu nie zwalnia z obowiązku wyglądania stylowo, lecz można sobie wówczas pozwolić na luźniejszy look. Dla niej - dziewczęca sukienka w kwiaty, natoasmit dla niego dżinsy oraz koszulka typu polo. Udanej i stylowej randki!

Jak się ubrać na randkę? Propozycje dla niej i dla niego!

Na podstawie materiałów prasowych

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/15.07.2012 17:20
Fajna kiecka do teatru :)