POLECAMY

Jak korzystać z modowych trendów

Radzi Anna Zielińska, stylistka Urody
Jak korzystać z modowych trendów fot. FREE


Odważnie.
Lepiej popełnić kilka modowych wpadek, niż przez całe życie chodzić w dżinsach i swetrze. Całe szczęście marki takie jak H&M bardzo szybko reagują na trendy i oferują modne ciuchy po bardzo rozsądnych cenach.

Przymierzanie nic nie kosztuje.
Jeśli masz wolne popołudnie, wybierz się sama do centrum handlowego. Nie zabieraj koleżanki, bo będziesz bała się jej krytycznych opinii. W Mango lub Zarze poszukaj najbardziej ekstrawaganckich ciuchów i przymierz je sama, oceniając, w czym wyglądasz i czujesz się dobrze. Nawet jeśli nic nie kupisz, staniesz się bardziej świadoma, w jakich kolorach i fasonach wyglądasz najlepiej.

Eksperymentuj.

Podobną akcję zrób przed lustrem w domu. Wyciągnij z szafy wszystkie ciuchy i przymierzaj je w najdziwniejszych konfiguracjach. Może się okazać, że dawno zapomniany sweterek tworzy najmodniejszą kolorystycznie całość z nową, ale trochę nudną sukienką.

Inwestuj w klasykę.

Oprócz supermodnych kiecek i topów warto mieć w szafie parę ciuchów, które nigdy nie wychodzą z mody. Na świetną małą czarną, dobrze skrojoną marynarkę, kaszmirowy sweter czy prostą białą koszulę warto wydać więcej kasy. Będą ci służyć o wiele dłużej niż przez jeden sezon.  
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)