Iza Miko fot. Mikołaj Gauer

Iza Miko w eko-ciuchach

Zobacz Izę w wyjątkowej sesji fotograficznej dla Re-ACT Fashion Show
/ 15.04.2009 10:09
Iza Miko fot. Mikołaj Gauer
Iza Miko - tancerka i aktorka znana z filmów polskich (Kochaj i tańcz) i hollywoodzkich (Coyote Ugly), problem ochrony środowiska traktuje niezwykle poważnie . Na każdym kroku propaguje ekologiczny styl życia. Prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci, stworzyła własną "zieloną" stronę www.ekomiko.com, nawet na planie filmowym zachęcała całą ekipę do segregowania śmieci.

Teraz Iza podjęła współpracę z organizatorami wyjątkowego wydarzenia w świecie mody jakim jest Re-ACT Fashion Show. Jego idea polega na propagowaniu w modzie i wzornictwie wartości ekologicznych. W pierwszym tygodniu czerwca, podczas łódzkiego Fashion Week Poland , odbędą się pokazy berlińskiego domu mody LAC ET MEL i ich głównego prjektanta Gregora Clemensa . Rozstrzygnięty zostanie także konkurs dla młodych projektantów na najlepszą kolekcję recyclingową.

Wyprzedzając te wydarzenia Iza Miko wzięła udział w sesji promującej Re-ACT Fashion Show. Aktorka i tancerka wystąpiła w kreacjach z wtórnie wykorzystanych materiałów, takich jak zapałki, spinacze do bielizny, sznurki czy papier .fot. Mikołaj Gauer