POLECAMY

Wiemy kto zaprojektuje jesienną kolekcję dla H&M

Na pewno znasz tę projektantkę
Wiemy kto zaprojektuje jesienną kolekcję dla H&M fot. FREE/ImaxTree /kolaż Polki.pl / H&M

H&M właśnie ogłosiło, że autorką jesiennej kolekcji będzie paryska projektantka Isabel Marant. Mieszając styl miejski i elegancką bohemę z duchem rock ‘n’ rolla Isabel Marant nadaje swojej kolekcji prawdziwie francuski czar. Kolekcja dla H&M to garderoba modowych must-have, zainspirowanych charakterystycznym stylem projektantki. Kolekcja, w której znajdą się ubrania i akcesoria dla kobiet i nastolatek, będzie dostępna od 14 listopada 2013 w około 250 sklepach na całym świecie i w sprzedaży online.

Isabel Marant stworzy również swoją pierwszą kolekcję dla mężczyzn!

"Schlebia mi ta współpraca. H&M pracuje z najlepszymi projektantami i zaproszenie mnie do tego grona jest ogromnym zaszczytem. Moim celem jest stworzenie czegoś praktycznego, co kobiety będą chciały nosić na co dzień i będą nosiły to z pewną nonszalancją. Myślę, że taka nonszalancja jest bardzo paryska: ubieramy się nie zwracając zbytniej uwagi na to, co na siebie wkładamy, a i tak wyglądamy bardzo sexy. Takim duchem przesiąknięta jest moja kolekcja. Wszystko można ze sobą łączyć zależnie od instynktu; postrzegam modę jako coś bardzo indywidualnego" – mówi Isabel Marant.

Isabel Marant, urodzona i wychowana w Paryżu, zaczęła projektować własne ubrania już w szkole średniej. Absolwentka słynnego Studio Berçot zaczynała swoją karierę w świecie mody od projektowania biżuterii, a następnie dzianin. Jej pierwsza firmowana własnym nazwiskiem kolekcja pojawiła się w roku 1994. Dziś prowadzi znany na całym świecie dom mody i sieć butików. Jej paryski styl, będący szykowną mieszanką bohemy i męskiego krawiectwa, z sezonu na sezon cieszy się coraz większą popularnością.


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/4 lata temu
Strzał w dziesiątkę, już za dwa tygodnie, tak się nie mogę doczekać, że siedzę w necie i przeglądam wszystkie artykuły hihi :) Tylko proszę niech będą choć zbliżone jakościowo do ubrań Isabel :)
/5 lat temu
Ta Marant to facet ? Dobra,faceci lepsza mode robia,wiec gra.
/5 lat temu
Isabel Marant H&M aaaa ;)
POKAŻ KOMENTARZE (2)