Impreza ITAKA’s HOLIDAY PARTY BY MODA&STYL już 30 czerwca!

W ostatni dzień czerwca, u progu zbliżających się wakacji zapraszamy na ITAKA’s HOLIDAY PARTY BY MODA&STYL – gorącą imprezę w jednym z najgorętszych klubów Warszawy.
/ 29.09.2016 17:34

W ostatni dzień czerwca, u progu zbliżających się wakacji zapraszamy na ITAKA’s HOLIDAY PARTY BY MODA&STYL – gorącą imprezę w jednym z najgorętszych klubów Warszawy.

30 czerwca o godz. 20.00 w SHOW CLUB, przy ul. Pańskiej 97 w Warszawie nastąpi huczne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego. Zainaugurujemy go pokazami mody, muzyką na żywo i z płyt, a także innymi atrakcjami. Współorganizatorem imprezy jest Biuro Podróży Itaka. Sponsorzy główni: Autoryzowany Dealer Volvo Euroservice & Skancar oraz Płatki Pod Oczy Yosemiko. 

Pierwszym pokazem wieczoru będzie kolekcja Pretty One. Potem zobaczymy jeszcze kolekcje bielizny Christies i Naory, przygotowane przez markę Christies Lingerie. Trzeci pokaz przyniesie powiew gorącego lata, do czego przyczynią się zapewne modelki ubrane w kostiumy plażowe Christies Mare i Naory Mare, dostępne w Christies Lingerie Boutique. 

W trakcie imprezy wystąpią: Sylwia Grzeszczak w towarzystwie Libera, a także Nick Sinckler. Na pewno nie zabraknie dynamicznych, klubowych przebojów. Jeden ze Sponsorów Głównych imprezy - Autoryzowany Dealer Volvo Euroservice & Skancar zaprezentuje samochody marki Volvo.

Na wszystkich gości czekają jeszcze: najnowszy, letni numer magazynu Moda&Styl oraz konkurs (z nagrodami) na najoryginalniejszy strój wieczoru. Warto się wyróżnić i zgarnąć nagrodę! Wieczór poprowadzi Maciej Jachowski.

Przypominamy, że mamy 10 dwuosobowych zaproszeń na tą imprezę do rozdania.