HENDERSON - marka bielizny męskiej

Produkcja wygodnej, stylowej bielizny jest tym co lubimy robić i robimy najlepiej. Może właśnie dlatego staliśmy się liderem w produkcji i sprzedaży bielizny męskiej typu Basic na rynku polskim.
/ 01.09.2007 00:40
Jesteśmy firmą LPP S.A. Produkcja wygodnej, stylowej bielizny jest tym co lubimy robić i robimy najlepiej. Może właśnie dlatego staliśmy się liderem w produkcji i sprzedaży bielizny męskiej typu Basic na rynku polskim.

Kiedy w 1998 roku rozpoczynaliśmy działalność, wiedzieliśmy czego chcemy. Systematycznie rozszerzamy ofertę naszych produktów. I tak powstały zupełnie wyjątkowe, wyrastające z naszej pasji kolekcje męskiej bielizny, które obejmują dwie linie:
  • Basic
  • Premium
Każda z tych linii ma swój niepowtarzalny wyraz. Charakter bielizny kształtujemy poprzez dobieranie ciekawych wzorów, niespotykanych fasonów i stosowanie wygodnych dzianin. Korzystamy też z doświadczenia innych, oferujemy naszym klientom produkty zgodne z najnowszymi trendami europejskimi. Nasza bielizna skierowana jest do klientów, którzy dbają o dobre samopoczucie. Dbamy o to aby każda z projektowanych przez nas kolekcji cechowała się wygodą i atrakcyjnością.

Oprócz kolekcji męskiej bielizny marką Henderson sygnowana jest także bogata oferta wysokiej jakości kąpielówek oraz skarpet. Nacisk kładziemy na komfort i wysoką jakość naszej bielizny. Tajemnica sukcesu firmy Henderson jest prosta: myślimy o przyjemności płynącej z noszenia bielizny, która staje się drugą skórą.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)