Małgorzata Kożuchowska jest kojarzona tylko z Hanką Mostowiak? fot. MWmedia

Hanka Mostowiak przysporzyła popularności Kożuchowskiej?

Hanka Mostowiak, a w zasadzie jej śmierć, przysporzyła popularności Małgorzacie Kożuchowskiej...
/ 16.11.2011 20:01
Małgorzata Kożuchowska jest kojarzona tylko z Hanką Mostowiak? fot. MWmedia

To prawda, że Kożuchowska kojarzona jest z serialową postacią jaką gra w "M jak miłość", czyli Hanną Mostowiak. Dość dużym zaskoczeniem jest jednak fakt, że to właśnie serialowa postać, wykreowana na potrzeby telewizyjnej produkcji jest popularniejsza do samej aktorki.

Nie trzeba przypominać, że odcinek, w którym bohaterka ginie w nieszczęśliwym wypadku (samochód zderzył się z kartonami) obejrzało 8, 36 miliona widzów!

Jak podaje agencja Press-Service Hanka Mostowiak jest o wiele popularniejsza od samej Kożuchowskiej! W przeciągu trzech dni, od 6 do 8 listopada w prasie pojawiło się ponad 250 publikacji na temat Mostowiak (nie Kożuchowskiej) w prasie, radiu i telewizji. Powstało mnóstwo stron poświęconych śmierci Hanki Mostowiak, a jej fanów można liczyć chyba w tysiącach, zwłaszcza na Facebooku.

Małgorzata Kożuchowska/ fot. MWmedia

250 publikacji w przeciągu 3 dni to trzy razy więcej niż o Edycie Górniak i pięć razy więcej niż o Nataszy Urbańskiej! Czyżby Hana Mostowiak była nową królową prasy?

Zobacz też: Natasza Urbańska królową okładek!

Małgorzata Kożuchowska chciała uśmiercenia Mostowiak, ponieważ jej marzeniem było odcięcie się od roli. Kożuchowska zapragnęła rozwijać swoją karierę z dala od serialu "M jak miłość". I chyba na dobre jej to wyjdzie... Choć chyba zawsze będzie kojarzona z Hanką Mostowiak i jej nieszczęśliwą śmiercią w zderzeniu z kartonami.