Halle Berry kocha błyszczeć

Seksbomba, która dobrze zna swoje atuty. We wszystkim wyglądałaby zabójczo, ale byle czego nie założy. Halle Berry kocha kreacje od wielkich projektantów.
/ 20.07.2009 09:31
"Jestem niewolnicą mody 24 godziny na dobę i przez siedem dni w tygodniu”, wyznała aktorka w jednym z wywiadów. Jej najukochańszy projektant to Roberto Cavalli. Przyjaźnią się od lat. On podsyła jej kreacje i torebki, a ona z radością je nosi, będąc przy okazji najlepszą reklamą marki. Szczególną słabość ma też do sukienek od Versace, Dolce & Gabbana i Calvina Kleina.

Jeśli zakłada T-shirt i wytarte dżinsy, to obowiązkowo dobiera dodatki z najwyższej półki, jak buty od Louboutina czy okulary przeciwsłoneczne od Ralpha Laurena. Halle Berry od dziecka uwielbia się stroić (zdarza się, że podczas imprezy przebiera się nawet cztery razy!) i zawsze może liczyć na komplementy... Nie tylko za sukienki.

Również za niezwykłą urodę, którą zawdzięcza oryginalnej mieszance genów. W jej żyłach płynie irlandzka (po matce) i afrykańska (po ojcu) krew. W tym roku 42-letnia Halle, 25 lat po otrzymaniu tytułu Miss Nastolatek USA, została okrzyknięta najseksowniejszą czarnoskórą kobietą na świecie.