POLECAMY

Młodzi projektanci, których pokochały gwiazdy

Czas na Bartosza Malewicza, Michała Pająka i Tomasza Olejniczaka
Młodzi projektanci, których pokochały gwiazdy fot. ONS

Gwiazdy coraz częściej pojawiają się w strojach młodych polskich projektantów. Jeszcze niedawno nowymi twarzami w polskim świecie mody były marki Rina Cossack, Bohoboco, Bizuu, czy Zuo Corp. Jednak nie tylko oni są teraz na czasie. Gwiazdy odkrywają coraz więcej modowych talentów. Którzy młodzi, polscy projektanci najbardziej podbijają ich serca? Sprawdziłyśmy!

Bartosz Malewicz

To absolwent warszawskiej Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Podczas gali dyplomowej uczelni jego kolekcja zyskała miano „Debiutu Roku”. Jest laureatem konkursów modowych takich jak Offashion, Folk w wielkim mieście. Jego kreacje nosi wiele gwiazd. Doceniły go między innymi Ania Wendzikowska, Klaudia Halejcio i Weronika Rosati. Ale nie tylko. Jego fantazyjne garnitury nosi też Czesław Mozil.


Weronika Rosati, Anna Wendzikowska, Klaudia Halejcio

PAJONK

To młoda, założona w 2012 roku marka. Ubrania Michała Pająka charakteryzuje spektakularny minimalizm, proste formy, bogate faktury oraz wyrafinowane kroje. Konsekwentnie realizuje swoja wizje niczym nieograniczonej mody, którą prezentuje w formie przystępnej dla współczesnego odbiorcy. Jego ubrania z kolekcji "The Unseen" miały na sobie ostatnio Zofia Ślotała i Sara Faraj.


Zofia Ślotała, Sara Faraj

TOMAOTOMO

To marka swtorzona przez projektanta - Tomasza Olejniczaka w 2011 roku w Poznaniu. Jego projekty szybko się przyjęły. Główną fanką twórczości TOMAOTOMO jest Weronika Książkiewicz. Jego kreacje noszą też Maja Hirsch, Zofia Ślotała i bloggerki - Maffashion i Jessica Mercedes.


Maja Hirsch, Weronika Kasiążkiewicz, Jessica Mercedes
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
ta blogerka wyglada jak lump, to niestety jest antyreklama dla tego projektanta