POLECAMY

Biżuteria ORLOVSKY - nowa obsesja gwiazd

... i nasza! Zobacz kto już ją nosi i jakie cuda można znaleźć w najnowszej kolekcji!
Biżuteria ORLOVSKY - nowa obsesja gwiazd fot. ONS/kolaż Polki.pl
Gosia Orłowska to mieszkająca w Hong-Kongu projektantka biżuterii i dodatków. Tworzy swoje wyjątkowe produkty już od 2005 roku.

W 2008 roku założyła ze wspólnikami firmę GOSHA Jewellery, która oferuje swoje produkty wielu krajach: USA, Anglii, Włoszech, Francji, a także na Bliskim Wschodzie i w Azji. W Polsce produkty GOSHA są stale dostępne od 2009 roku w butiku Gosi Baczyńskiej w Warszawie.

Biżuteria powstaje w Hong-Kongu w zakładzie własnym oraz pracowniach jubilerskich, z którymi Gosia współpracuje od wielu lat ze względu na najwyższą jakość wykonania. Dbałość o najwyższą jakość doceniły takie marki jak Emporio Armani czy Bracher Edmen zamawiając u niej produkcję.

Design i odwaga

Aby uzyskać najlepszy efekt, Gosia Orłowska nie boi się żadnych zestawień materiałowych: metale szlachetne i półszlachetne, kamienie naturalne, kryształy górskie, elementy Swarovski, perły, drewno, tkaniny, nawet lawa oraz wiele innych najwyższej jakości materiałów.

Jej styl charakteryzuje przepych, bogactwo formy i odważne łączenie materiałów surowych i obrobionych. Najprędzej można porównać ten styl z produktami włoskich firm np. GUCCI lub Versace, aczkolwiek design Gosi Orłowskiej ma swoją własną niepowtarzalną nutę powstałą z połączenia przepychu i elegancji.

Projekty dostępne w Polsce

Aktualny projekt ORLOVSKY Fashion & Jewellery - Gosia Orłowska realizuje wspólnie z polskim dystrybutorem swoich produktów, firmą SUNA LifeStyle. SUNA LifeStyle ma wyłączność na sprzedaż produktów Gosi w Europie Wschodniej i Centralnej, a także na terytorium Federacji Rosyjskiej i Ukrainy. Butik WWW.ORLOVSKY.EU jest pierwszym krokiem na drodze do zbudowania rozpoznawalności marki w Polsce i krajach ościennych.

Poznaj kolekcję

Asortyment marki ORLOVSKY to przede wszystkim luksusowa biżuteria modowa oraz biżuteria klasyczna:

Gwiazdy to kochają!


Zosia Ślotała w efektownym naszyjniku Orlovsky

Marysia Sadowska wybrała bransoletę i kolczyki Orlovsky


Anna Czartoryska kocha bransolety Orlovsky!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)