Najlepsze i najgorsze stylizacje gwiazd podczas rozdania modowych oscarów

Zobaczcie, które wypadły najlepiej
Joanna Mroczkowska / 04.06.2014 07:00

W nowym Jorku odbyła się wielka gala rozdania nagród CFDA Fashion Awards 2014 (Council of Fashion Designers of America). Na gali zjawił się tłum przedstawicieli amerykańskiej mody, a co za tym idzie - światowej. Na czerwonym dywanie można było również dojrzeć Anję Rubik, która pozowała przed fotoreporterami w czarnym kombinezonie projektu Stelli McCartney.

Na CFDA Fashion Awards 2014 najjaśniej świeciła gwiazda Rihanny. Artystka, która dostała w tym roku wyjątkowe wyróżnienie - jako ikony mody, na imprezie pojawiła się w prześwitującej sukni wysadzanej 200.000 kryształków Swarovskiego. Wyglądała pięknie, ale i tandetnie zarazem. Same nie możemy się zdecydować. Tym razem zawiodła nas również Blake Lively, która w sukience Michaela Korsa wyglądała trochę jak wyciągnięta z lat 80. Do tego Lupita Nyong'o w kreacji Suno. Całość wyglądała zbyt etno - a czarnoskóra gwiazda wyglądała dziwnie.

Na klasyczną czerń od The Row postawiły twórczynie tej marki, czyli bliźniaczki Olsen, a na połyskujące suknie do ziemi Solange Knowles i Naomi Campbell. The dwie ostatnie wyglądały wyjątkowo ładnie. A jak prezentowała się reszta? Oceńcie same!Więcej gwiazdorskich kreacji:

Zajrzyjcie do galerii zdjęć z imprezy CFDA Fashion Awards 2014:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)