POLECAMY

Gwiazdy i celebryci straszą strojami

Jak Halloween to Halloween. Strój również może być przerażający. Polskie gwiazdy i celebryci skutecznie oraz cyklicznie straszą nas swoimi kreacjami. Uwaga! Materiał dla osób o mocnych nerwach i niezłomnym wyczuciu stylu.
Jak Halloween to Halloween. Strój również może być przerażający. Polskie gwiazdy i celebryci skutecznie oraz cyklicznie straszą nas swoimi kreacjami. Uwaga! Materiał dla osób o mocnych nerwach i niezłomnym wyczuciu stylu.

Agnieszka "Frytka" Frykowska i Dominika Gawęda
Mistrzynie naszego minirankingu pojawiły się 29 października 2009 na pokazie mody Kenzo. Na tej imprezie (modowej!) zaprezentowały się w porażających strojach  - niestety słynące z niezbyt wyrobionego gustu - Agnieszka Frykowska (niegdyś uczestniczka głośnego programu „Big Brother”, ostatnio widywana jako aktorka w epizodach serialowych) oraz Dominika Gawęda (wokalistka zespołu Blue Cafe).

 Przerażające stroje gwiazd i celebrytów
Czy Agnieszka Frykowska i Dominika Gawęda wybierały się wspólnie na bal przebierańców z okazji Halloween? (pokaz Kenzo, 29 października 2009, Warszawa)


Agnieszka wcieliła się w Madonnę sprzed ładnych paru lat, tudzież współczesną mieszkankę Las Vegas, a Dominika przypominała rosyjską carycę skrzyżowaną z... kotem w butach. Cóż, być może miało to być na cześć inspirowanej folklorem rosyjskim kolekcji Kenzo. Niestety ubrania na wybiegu znacząco odbiegały od tak dosłownego rozumienia folkloru i stylizacji. Dziś już nawet każde dziecko wie, mające dostęp do kobiecej telewizji, że przebranie to nie ubranie. Może jednak panie po pokazie wspólnie wybierały się na jakiś bal przebierańców?

Więcej o stylu Dominiki Gawędy >>>


Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski
Ta mieszana para to również, nie da się ukryć, weterani tego typu rankingów. W pamięci wszystkich na długo utkwiła sceniczna kreacja Katarzyny Skrzyneckiej, nazywana trafnie i niemal pieszczotliwie satynowym Sindbadem, zostawiając daleko w tyle inne stylizacyjne wpadki aktorki i prezenterki. Michał Wiśniewski, lider zespołu "Ich Troje", całkiem niedawno, w jednym z odcinków programu "Jak Oni Śpiewają", uraczył publiczność niewiarygodnie "naćwiekowanym" strojem estradowym. Oboje chyba nie wiedzą o tym, że nie ma nic gorszego w modzie, niż tzw. komplecik. Nauki Trinny i Susannah poszły w las. Nie wspominając o praktycznych wskazówkach dostępnych na We-dwoje.pl od ręki.

 Przerażające stroje gwiazd i celebrytów

Katarzyna Skrzynecka jako satynowy Sindbad i Michał Wiśniewski jako Mister Ćwiek

Więcej o stroju Michała Wiśniewskiego >>>

BrzydUla kontra Nergal
W tym wypadku mamy na myśli spektakularne metamorfozy, które przechodzą symultanicznie i regularnie BrzydUla Julia Kamińska i chłopak Dody – Nergal zwany też Adamem Darskim. Oboje służbowo i etatowo muszą przerażać i porażać publiczność.

 Przerażające stroje gwiazd i celebrytów

BrzydUla ponoć już wypiękniała, a Julia złapała jakiś styl

Z BrzydUlą jest tak, że i fani, i przeciwnicy wciąż główkują czy Julia jest ładniejsza jako BrzydUla, czy brzydsza jako piękna Ula, czy też atrakcyjna jako zwyczajna Kamińska. Przyznajemy, że można się w tym wszystkim pogubić. Pewne jest tylko to, że gdy Julia Kamińska zaczęła pojawiać się na salonach zaliczyła ewidentną wpadkę modową w postaci: dżinsowej minispódniczki i czarnej, prześwitującej bluzeczki doprawionej lycrowymi rajtuzami. Wyglądała na zagubioną w czasie, ale być może wyskoczyła tylko na chwilę prosto z planu zdjęciowego? Więcej o BrzydUli po przemianie w Piękną jeszcze napiszemy, więc śledźcie uważnie co się dzieje na We-dwoje.pl.

 Przerażające stroje gwiazd i celebrytów
Dr. Jekyll i Mr. Hyde czyli Nergal i Adam Darski, ale to samo chmurne oblicze w obu wcieleniach


Jeśli chodzi o Bestię - to przechodzimy do wizerunku służbowego Nergala, który jest z założenia odpychający i rzeczywiście robi piorunujące wrażenie. Jak się okazuje także na kobietach. Poza sceną jednak i prywatnie Adam okazuje się wcieleniem męskiego przystojniaka o chmurnym obliczu. Choć złowieszcze spojrzenie, zwłaszcza rzucane w kierunku fotoreporterów, pozostaje bez zmian.

O wpływie stylu Nergala na Dodę >>>

Kasia Figura i Monika Brodka
Te dwie panie to przykład potwierdzający regułę i mówiący o tym, że nawet najlepszym zdarzają się wpadki. Monika Brodka zaryzykowała i przegrała z fleszami aparatów, które bezlitośnie zbadały sprawę od podszewki, a Katarzyna Figura zapomniała, że powrót do świetnej figury nie zawsze wystarcza, żeby zrobić dobre wrażenie. Jak się okazuje nie wszystko dobre, co przezroczyste.

 Przerażające stroje gwiazd i celebrytów

Monika Brodka i Kasia Figura - nie wszystko dobre, co przezroczyste, niezależnie od wieku i figury

Więcej o kontrowersyjnej sukience Moniki Brodki >>>

Iga Wyrwał i Joanna Liszowska
Dwie polskie seksbomby ostatnich lat – Iga Wyrwał i Joanna Liszowska to ewidentnie ofiary mody lub stylistów. Obie czują się w tych strojach zapewne jak w klatce. To, że kobiecym kształtom źle służą sztywne gorsety wiadomo już co najmniej od czasów Paula Poireta czy - bardziej zakorzenionej w świadomości masowej - Coco Chanel.

Przerażające stroje gwiazd i celebrytów

Dwie seksbomby w modowej klatce - Iga Wyrwał i Joanna Liszowska - gorsety nie służą kobiecym kształtom

 
Mandaryna i Tomasz Kammel
Mandaryna i Tomasz Kammel co jakiś czas uparcie powracają ze swojego medialnego wygnania czy też niebytu i próbują lansować się przy pomocy "kontrowersyjnego" stroju. Radzimy im jednak, żeby uważali, zwłaszcza z czapkami.

Przerażające stroje gwiazd i celebrytów
Stroje od czapy? - Mandaryna i Tomasz Kammel

 
Ewa Kuklińska i Nelly Rokita

W przypadku mniej znanej już teraz tancerki Ewy Kuklińskiej i wciąż jeszcze popularnej, za sprawą afery z Niemcami w tle, Nelly Rokity mamy sporo wątpliwości, ale nie mogliśmy sobie darować umieszczenia tej niezwykłej pary w naszym rankingu.  Czy jednak drapieżne wzory i welur to nie hity z wybiegów? Podobnie jak kapelusze, marynarki z lat 80-tych/90-tych oraz - o ile oczy nas nie mylą - filuternie i znacząco założona TYLKO jedna rękawiczka? Oceńcie sami.

Więcej o stylu polityków już niebawem na We-dwoje.pl więc nie przegapcie.

Przerażające stroje gwiazd i celebrytów

Zwierzęce wzory i inne rzeczy biją po oczach - Ewa Kuklińska i Nelly Rokita - obie panie tak ubrały się na znaczące pokazy mody polskich projektantów

Jeśli jeszcze nie macie dosyć modowego horroru, zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć poniżej i komentujcie.
 

WU
Fot. MWmedia, Behemoth.pl

   
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/9 lat temu
heh, gorsety są sexy, ale trzeba być do nich szczupłą :/
/9 lat temu
Wydaje mi się, że niektóre z tych gwiazd, jeśli nie powinny skorzystać z porad stylisty, to przynajmniej skorzystać z rad, zamieszczonych w Fashion Magazine ;)
/9 lat temu
Być może redakcja Fashion powinna się zastanowić i w ramch promocji zasponsorować im bezpłatną prenumeratę. Później będą mogli pokazywać: Tak wygładała Pani A. przed lekturą Fashion (i tu zdjęcie), a tak po otrzymaniu od nas darmowej prenumeraty (i znowu zdjęcie):)
POKAŻ KOMENTARZE (3)