Gwen Stefani - Styl Gwiazd

Jest charakterystyczna i wyjątkowa. Gwen Stefani - wokalistka, projektantka i szczęśliwa mama. Przyjrzyjmy się jej bliżej i podpatrzmy styl tej jednej z najpiękniejszych piosenkarek naszych czasów...
/ 05.07.2011 08:07

Jest charakterystyczna i wyjątkowa. Gwen Stefani - wokalistka, projektantka i szczęśliwa mama. Przyjrzyjmy się jej bliżej i podpatrzmy styl  tej jednej z najpiękniejszych piosenkarek naszych czasów...

Gwen Stefani wraz z mężem Gavinem Rosdale 2011

Kobieta, która nieustannie zaskakuje swoimi stylizacjami, oczarowuje swoim uśmiechem i jasnością blond kosmyków. Swoim stylem zapisała się na zawsze w historii mody. Od czasów jej rozkwitu muzycznego stopniowo przerodziła się z niegrzecznej buntowniczki w wyrafinowaną kobietę. Zobaczcie jak to wszytko się zaczęło...

 

Hey beybe!

Gwen Stefani 2001

Tak Gwen wyglądała jeszcze dziesięć lat temu. Wysportowana sylwetka pozwalała na częste ukazywanie płaskiego brzucha. Hitem były bluzki siatki, na które piosenkarka zakładała finezyjne bikini. Całkowity misz-masz punku z stylem militarnym i pin-up mógł pasować tylko Gwen.

 

Zwariowana kumpela

Gwen Stefani wraz z Christiną Applegate 2003

Rockowy wizerunek nie opuszczał Gwen bardzo długo. Potrafiła sprawić, że nawet męskie szerokie spodnie wyglądały seksownie. Do każdej stylizacji nosiła wysokie szpilki (wtedy jeszcze z długimi czubkami) tworząc na stałe trendy, z których korzystały między innymi wokalistki takie jak Kyle Minogue, Byonce czy Avril Lavigne.

 

Wojskowa piękność

Gven Stefani i Gavin Rossdale 2003

Mimo niewątpliwego uroku ta stylizacja nie należała do najbardziej udanych, choć było widać zalążki przemiany stylu, Gwen nie potrafiła jeszcze odnaleźć kompromisu między szykiem a "szokiem". Wyszła za mąż za Gavin'a Rossdale i powoli układała swoje życie stylistyczne i nie tylko.

 

Pierwsze nowości

Gwen Stefani 2003

Gwen zaskoczyła po raz kolejny tym razem doskonale skrojonym i seksowym zestawem ze spódnicy i żakietu - oczywiście wciąż wszytko było w sporym przepychu, ale akurat jej to pasowało. Wtedy to zespół No Doubt zmieniało swoje image, by podtrzymać lub przywrócić popularność z czasów piosenki "Dont Speak".

 

Subtelniej

Gwen Stefani wraz z mężem 2004

Przy mężu wokalistka zaczęła subtelnieć i zastępować zadziorność kobiecością. Coraz częściej pojawiały się sukienki i subtelne prześwity - brzuch wciąż był często pokazywany, ale z większą dozą elegancji.

 

Prawdziwa Pin-Up

Gwen Stefani 2004

Wtedy to właśnie Gwen zaczęła przejawiać doskonałe wysmakowanie w doborze wzorów, wszytko mimo różnorodności miało jakiś wspólny punkt odniesienia. Powyższa stylizacja przeszła do historii i obecnie powróciła do nas ponownie w tym sezonie - szerokie dzwony z wysokim stanem jest najmodniejszym wyborem tego roku.

 

Subtelny kwiat

Gwen Stefani 2004

Niesamowita przemiana piosenkarki - zachywcała wszystkimi od stóp do głów. Piękna marszczona suknia z wytłaczanymi kwiatami oraz makijaż były szeroko komentowane i podawane za wzór do naśladowania - nic dziwnego Gwen wyglądała bajecznie.

 

Minimalizm

Gwen Stefani wraz z męzem 2005

Stylizacja, w której Gwen wyglądała jak prawdziwa wojowniczka z przyszłości - fantazyjna suknia biła własnym blaskiem, dzięki któremu Gwen mogła zrezygnować z jakichkolwiek dodatków. Nowością byłą fryzura - od tamtej pory warkocze chroniczne przebijały się do fryzur innych gwiazd. Zwróćmy uwagę również na makijaż - zauważalnie wysubtelniał.

 

Japoński obłęd

Gwen Stefani podczas koncertu 2005

Zachwycona współczesną kulturą Japonii oddała się niezwykłym nurtom stylizacyjnym. Pomieszany styl Lolity z fantazją Alicji z Krainy Czarów zaowocował hitem "Wdo you waiting for?", gdzie ponownie Gwen wywróciła świat mody do góry nogami.

 

Sweet escape

Gwen Stefani 2006

Kolejna płyta i kolejna przemiana, tym razem grzeczne zaczesanie i dużo bieli połączonej ze złotem - wówczas nazywano ją złotą dziewczyną, a jej płyty rozchodziły się niczym świeże bułeczki. Co ciekawe, w modzie pojawiły się pasy, zarówno szerokie jak i drobniutkie, które z dumą były noszone zwłaszcza przez wokalistkę podczas zwykłych stylizacji codziennych.

 

Klasyka

Gwen Stefani 2009

Jej usta bywały jasne i w kolorze fuksji, który osobiście pokochała. Nowe piosenki, które były pełne stylizacji lat 60-tych zrobiły z niej prawdziwą wysmakowana damę.

 

Koncertowy żywioł

Gwen Stefani 2009

Podczas swoich koncertów Gwen zawsze zmienia się w niesamowity żywioł, nieustannie biega po scenie, a jej rockowy image porywa tłumy. Powyżej postawiła na drapieżne wydanie czerni i bieli, które w jej wydaniu wyglądały obłędnie!

 

Akcent na usta

Gwen Stefani wraz z mężem 2010

Gwen polubiła monochromatyczność - stara się wybierać jednolite kolorystycznie kreacje na wielkie wyjścia. Na co dzień jednak Gwen oddaje się inspiracjom mody ulicznej i niezwykłemu wzornictwu, jakie z chęcią zaprezentowała podczas swojej kolekcji.

 

Bogini

Gwen Stefani wraz z mężem 2010

Wokalistka doskonale wie jak pięknieć z wiekiem! Jej dobór kreacji na przekór prawom fizyki i czasu odmładza całą postać. Niewątpliwie mimo świetnej figury po dwójce dzieci Gwen ma doskonałego nosa do wyboru kroju. Zależnie od jej wagi dostosowywała co trzeba, by wyglądać jak prawdziwa bogini.

 

Zobacz moją kolekcję

Gwen Stefani podczas pokazu 2010

Od dawna określano ją jako ikonę stylu, ale wtedy każdy mógł bezpośrednio zobaczyć, że nie są to zwykle mrzonki. Projekty niezwykłe, radosne i inspirujące. Propozycje były poszerzone o projekty ubrań dla dzieci - z myślą o sowich synach i motywacji dla mam - by ich piękno i pasja wewnętrzna przełożyły się również na piękno zewnętrzne.

 

Kolejny sukces!

Gwen Stefani podczas pokazu  z synem 2011

Cętki, pantery i inne dzikości znalazły swoje miejsce w sercu Gwen. Kolejna kolekcja, która była rozchwytywana i rozeszła się błyskawicznie - zwłaszcza wśród gwiazd i gwiazdek czerwonych dywanów.

zdjęcia - prphotos

 A ty co sądzisz o stylu Gwen? Czy zasługuje na miano ikony stylu?

Zobacz również inne gwiazdy :

Makijaż gwiazd, Wcielenia Katy Perry, Styl Sablewskiej