GUCCI na rok 2011

Odrobina luksusu, wysmakowane projekty i esencja kobiecości. Oto cechy najnowszej kolekcji domu mody Gucci na nadchodzący 2011 rok.
/ 25.08.2010 07:46

Odrobina luksusu, wysmakowane projekty i esencja kobiecości. Oto cechy najnowszej kolekcji domu mody Gucci na nadchodzący 2011 rok.

Gucci 2011

Marka, która króluje na wybiegach nieprzerwanie od 1921 roku. Znana ze swoich iście luksusowych towarów. Tom Ford na nowo wprowadza seksapil do swoich kolekcji i dobrze wie, jak podkreślić zmysłowość płci pięknej. Dzięki niemu kolekcja zyskała nową świeżość.

Gucci 2011

W kolekcji dominują aksamitne materiały, które potęgują piękno kolorów, jakie będą modne w 2011 roku. Projekty emanują młodością i podkreślą dziewczęcy wdzięk. Gucci lubi uwydatnić kobiece biodra czy to za pomocą świetnie skrojonych spodni, czy niezwykłych sukienek. Jasne beże, oliwkowe zielenie oraz brązy są subtelnie przełamywane odcieniami jesiennych liści.

Gucci 2011

Doskonale skrojone sukienki oraz szmizjerki są podstawą różnorodnych zestawów stylistycznych. Zwróćmy uwagę na jasny kolor spodni, jaki proponuje projektant, a który doskonale komponuje się z delikatnymi beżami oraz brązami. Modny, brązowy odcień paska idealnie podkreśla talię i  buduje sylwetkę.

Gucci 2011

Kolejne propozycje są zdecydowanie bardziej jesienne. Głęboki pomarańcz przydymiony brązem prezentuje się zjawiskowo na satynowych, błyszczących tkaninach. W kolekcji pojawia się cała paleta barw, które będą królować w nadchodzącym roku.

Gucci 2011

Motyw piór oraz nakładanej warstwowo biżuterii należy do kolejnych wytycznych nadchodzącego roku. Co ciekawe, Gucci zamiast często pojawiającej się panterki proponuje aplikacje w postaci zebry oraz gadziej skóry. Uczesanie modelek jest także hitem przyszłego roku. Uważamy, że propozycje są przemyślane i, co najważniejsze, bardzo ładne. A Wy co sądzicie o tej kolekcji?