Ferre, strój do pracy fot. FREE

Gotowa do pracy w 3 minuty

Budzik nie zadzwonił, a ty masz 3 minuty by ubrać się profesjonalnie i zgodnie z biurowymi wymogami. Radzimy co szybko na siebie włożyć by olśnić szefa.
/ 29.05.2012 10:01
Ferre, strój do pracy fot. FREE

Zaspałaś, a może niespodziewanie wypadło ci spotkanie biznesowe. Musisz natychmiast wybrać się do biura, a jak wiadomo tam obowiązuje stosowny dress-code. Co zrobić?

Myśl w męskich kategoriach. Co założyłby mężczyzna? Najprędzej garnitur. Zrób to samo! Wybierz z szafy koszulę lub prostą bluzkę, ołówkową spódnice lub gładkie spodnie, marynarkę lub żakiet i stwórz z nich prosty zestaw.

Jeśli postawiłaś na spódnicę koniecznie załóż do niej cienkie, cieliste rajstopy. Zapomnij o krzykliwym makijażu i błyskotkach. Na biznesowych spotkaniach nie chcesz zwracać na siebie uwagi strojem, a kompetencjami. Z biżuterii wystarczą cyrkonie lub perełki w uszach, ewentualnie dyskretny łańcuszek na szyi.

Do stroju załóż obowiązkowo zakryte buty. Paski na pięcie i sandałki odpadają. Zwiąż włosy, złap aktówkę lub prostą torbę na dokumenty i leć. Na pewno zdążysz i będziesz wyglądać bardzo profesjonalnie.


Na zdjęciu: koszula Top Secret, spódnica Pretty Girl, torba Ochnik, buty Monnari, kolczyki Jubitom