POLECAMY

Górniak komentuje rozstanie z Mają!

Twierdzi, że jej nie ufa, ale bardzo miło wspomina wspólnie spędzony czas!
Górniak komentuje rozstanie z Mają!

W wywiadzie dla RMF FM Edyta Górniak komentuje zakończenie współpracy z Mają Sablewską. Bardzo ostrożnie dobiera słowa, aby komentarz był jak najbardziej neutralny - co chyba świadczy o jej szacunku do byłej menadżerki.

Jednak nie może powstrzymać się od paru uszczypliwości - zarzuca Mai, że po ich rozstaniu do mediów przeciekły pewne informacje, o których wiedziały tylko one obydwie. To dlatego już jej nie ufa i nie planuje nawiązania współpracy w przyszłości.

Zapytana o to, czy Sablewska faktycznie dowiedziała się o zwolnieniu z serwisów plotkarskich, Górniak zaprzeczyła. "Kiedy zapytałam, dlaczego tak powiedziała, bo przecież istnieją maile i SMS-y, których mogłam użyć jako dowód, odpowiedziała, że to pod wpływem ogromnych emocji". 

Edyta stwierdziła także, że rozumie Maję i nie wini jej za pojęcie decyzji o udziału w programie "X-Factor". Życzy jej jak najlepiej i bardzo dobrze wspomina ich współpracę. Górniak uważa także, że wiele projektów, które Maja odrzuciła były dla niej korzystne - teraz piosenkarka zamierza sama podejmować decyzje i kierować się intuicją.

Zobacz też: Górniak jest przywiązana do Mai

Jesteśmy zaskoczeni, że Edyta podeszła do tego rozstania tak spokojnie. Gratulujemy!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)