POLECAMY

Golarka Braun Serii 3

Nowa golarka i ambasador marki José Mourinho.
Golarka Braun Serii 3 fot. serwis prasowy
Wyjątkowa charyzma i nieograniczona pewność siebie. Styl i prawdziwa pasja. To cechy współczesnego mężczyzny, który poszukuje nowoczesnych technologii i praktycznych rozwiązań. Taki jest też nowy międzynarodowy ambasador golarek męskich Braun – José Mourinho – trener jednej z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie – Real Madryt – i nagrodzony przez FIFA 2010 Najlepszy Trener Świata. I taka jest nowa golarka Braun Serii 3, łącząca innowacyjne rozwiązania z nowoczesnym designem, która dokładnie goli zarówno krótki jak i kilkudniowy zarost. Stworzona dla wyjątkowych mężczyzn, innych niż wszyscy.

Braun stale udoskonala swoje golarki, by jak najlepiej odpowiadały na potrzeby ambitnych i dążących do osiągnięcia swoich celów mężczyzn. Właśnie, dlatego stworzyła innowacyjną golarkę Braun Serii 3, która pozwala perfekcyjnie golić zarówno krótki, jak i dłuższy, kilkudniowy zarost pozostawiając skórę gładką i bez podrażnień. Takie rozwiązanie idealnie dopasowuje się do potrzeb i stylu życia każdego mężczyzny, stanowiąc jednocześnie niespotykane połączenie innowacyjnej technologii oraz nowoczesnego designu.

Golarka Braun Serii 3 została wyposażona w ulepszony, potrójny system przycinania zarostu, dzięki czemu pozbycie się kilkudniowego zarostu nie jest już wyzwaniem, a przyjemną pielęgnacją. System składa się ze środkowego bloku noży tnących oraz dwóch folii golących umieszczonych po obu stronach noży. Takie ułożenie elementów tnących zapewnia jeszcze dokładniejsze i automatyczne dopasowanie się golarki do konturów twarzy.

Udoskonalona folia SensoFoil, została specjalnie opatentowana i zastrzeżona przez Braun. Dzięki niej Golarka Braun Serii 3 zapewnia jeszcze bardziej perfekcyjne golenie bliżej skóry twarzy. Folia swoją strukturą przypomina siatkę z malutkimi otworkami, które zostały precyzyjnie zaprojektowane. Różna wielkość oczek w poszczególnych częściach folii golącej zapewnia jeszcze dokładniejsze golenie zarostu o różnych długościach i jednocześnie delikatny dotyk podczas golenia.

Golarka Braun Serii 3 jest całkowicie wodoodporna (model 340 i 380), dodatkowo można stosować ją w połączeniu z pianką, czy żelem do golenia. Innowacyjna i niezawodna technologia marki Braun wprowadza współczesnych mężczyzn w całkowicie nowy wymiar golenia!

Niezwykły komfort utożsamiany z Golarką Braun Serii 3 przejawia się nie tylko w goleniu, ale również w utrzymaniu higieny urządzenia. Opatentowany przez Braun system Clean & Renew (model 390) już za jednym naciśnięciem przycisku pozwala automatycznie oczyścić, naładować oraz zadbać o konserwację golarki, by każdego dnia była w idealnym stanie, jak w pierwszy dzień zakupu.   

Niezawodna technologia, innowacyjne rozwiązania, nowoczesny design i...rekomendacja lidera wśród trenerów footballu "Po raz pierwszy znalazłem golarkę, z którą czuję się naprawdę komfortowo" - José Mourinho. To z pewnością przyśpieszy bicie serca niejednego mężczyzny. Golarka Braun Serii 3 wzbudzi zachwyt nie tylko Panów, ale również płci pięknej, której zależy na zalezieniu idealnego prezentu dla swojego mężczyzny...prezentu, który on sam by sobie kupił.   


cena ok. 685 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Bardzo dobra golarka, chociaż ja osobiście używam tej z serii cruZer bo goli na gładko i dodatkowo posiada regulowaną nasadkę do przycinania brody na 4 różne długości