POLECAMY

20-latka została nową twarzą Tommiego Hilfigera

Córka potentata finansowego robi karierę...
20-latka została nową twarzą Tommiego Hilfigera fot. serwis prasowy Tommy Hilfiger

jesienią 2016 supermodelka Gigi Hadid zostanie nową ambasadorką damskiej linii marki.  Z tej okazji modelka przygotuje swoją pierwszą kolekcję kapsułową, na którą składać się będą ubrania, obuwie i akcesoria. Kolekcję uzupełni także nowy zapach, który odzwierciedlał będzie połączenie  wyjątkowej osobowości Gigi i  stylu „classic American cool”, charakterystycznego dla tego amerykańskiego
brandu.

Nie spodziewałam się, że ktoś kiedykolwiek poprosi mnie o zaprojektowanie kolekcji. To, że do współpracy zaprosił mnie sam Tommy, jest dla mnie jak spełnienie marzeń!
- mówi Gigi Hadid.


Gigi Hadid dla Tommy Hilfiger

Nazywanej “społecznościową supermodelką”, Gigi Hadid przypisuje się początek rewolucji w świecie modelingu XXI wieku. Dzięki mediom społecznościowym oraz prawie 10 milionom osób, które śledzą jej konto na Instagramie, może kontaktować się ze swoimi fanami, oraz pomaga zajrzeć za kulisy jej kariery oraz codziennego życia.
Znamy się z Gigi i jej rodziną już od wielu lat, więc z wielką przyjemnością obserwuję, jak rozwija się jej styl i jak wyrasta na jedną z najlepszych supermodelek świata. Gigi była już gwiazdą na naszym wybiegu, a teraz nadszedł czas, by stała się nią także poza wybiegiem, będąc twarzą damskiej kolekcji i naszych nowych perfum. Jest uosobieniem ‘Tommy Girl’ dzisiejszych czasów, ma wrodzony „cool” styl i do tego magnetyczną i bardzo pozytywną osobowość.
- mówi projektant Tommy Hilfiger

Gigi Hadid
fot. serwis prasowy Tommy Hilfiger
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)