Gerry Weber wiosna 2016 - Modne ubrania - Trendy sezonu

Zobaczcie u nas w ekspresowym tempie!
Joanna Mroczkowska / 26.11.2015 05:53

Byłyśmy na prezentacji najnowszej kolekcji niemieckiej marki Gerry Weber na wiosnę i lato 2016. Najnowsze propozycje to przekrój przez aktualne trendy. Projektanci marki proponują zarówno ponadczasową klasykę, kobiece, intensywne kolory jak i ukochany przez wiele casual i nawet sportowe wpływy. Kolekcja jest pełna efektownych propozycji.

Gerry Weber - wiosna-lato 2016

Projektanci podzielili najnowsze propozycje na kilka linii. Mamy to krótkie serie inspirowane miastami Santa Fe, Chicago i  San Francisco jak i casualową część kolekcji, której linie podzielono na nazwy miast: Nicea, Panama i Biarritz. W sklepach marki znajdziecie zatem modne spodnie o szerokich nogawkach – culottes – i żakiety bez kołnierza. Ważną rolę w tym sezonie odgrywają także desenie, takie jak kropki, pasy i kwiaty.


W kolekcji znajdziecie również m.in.: etniczne inspiracje w formie wzorów na sportowych ubraniach. Lniane topy i kurtki obszyte dzianiną, dzięki której zyskały swobodny, niezobowiązujący charakter. Do tego odrobina iście wakacyjnego stylu - nadmorskie wpływy oraz inspirowane światem morza wzory muszli i rozgwiazd, które zdobią spodnie i bluzki. A także delikatne odcienie różowego wina i beżu, które nadają swoistej energii kolekcji na wiosnę i lato.

Zobaczcie całą kolekcję na wiosnę i lato zaglądając do naszej galerii zdjęć. Znajdziecie tam kilkadziesiąt gotowych zestawów, które na pewno was zainspirują.

Więcej mody na wiosnę i lato 2016: