POLECAMY

Gawliński o Dodzie "Ona zrobi wszystko, byle o niej mówić"

Czy ktoś z was spodziewałby się krytyki poczynań Dody mających na celu rozpromowanie akcji oddawania szpiku? A może komuś przeszło przez myśl,że Dorota Rabczewska wykorzystuje białaczkę swojego narzeczonego aby wypromować siebie? Nie? Robert Gawliński przedstawia zatem zupełnie nowe poglądy!
Gawliński o Dodzie "Ona zrobi wszystko, byle o niej mówić"

Robert Gawliński mówiąc „Doda jest w stanie zrobić wszystko byle o niej mówić” sam naraził się na krytykę. I słusznie – tym razem nie możemy Dodzie niczego zarzucić. Ostro włączyła się w akcję promowania walki z białaczką. Namawia fanów na koncertach do zarejestrowania się jako dawcy, przekonuje, że należy robić badania krwi, aby wykryć chorobę.

Dzięki niej zarejestrowało się już mnóstwo dawców, wiele osób ma większe szanse na walkę z chorobą. Czy to, że przy okazji Doda udziela się w mediach jest czymś złym? My jesteśmy innego zdania - należy szeroko promować różne metody walki z chorobą. Specjaliści są zgodni - dzięki pojawieniu się tematu białaczki w mediach coraz więcej osób myśli o niej - mogą oddać szpik, mogą także się przebadać.

Czyli Doda działa słusznie. A wy jak sądzicie?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)