Gatta zaprasza na spotkania z Joanną Horodyńską

Wszystkie kobiety zainteresowane najnowszą modą Gatta zaprasza do swoich salonów w ośmiu galeriach handlowych na spotkania z Joanną Horodyńską, która udzielać będzie porad i podpowiadać, jak wyeksponować naszą urodę na wiosnę
Gatta zaprasza na spotkania z Joanną Horodyńską
Wiosna przyniosła wiele nowych trendów w modzie: kolory, wzory, fasony, detale, style przedstawiają niezwykle bogaty wybór. Jak za nimi podążać? Jak łączyć ze sobą barwy i wzory, by przeżyć prawdziwą wiosenną metamorfozę? Wszystkie kobiety zainteresowane najnowszą modą Gatta zaprasza do swoich salonów w ośmiu galeriach handlowych na spotkania z Joanną Horodyńską, która udzielać będzie porad i podpowiadać, jak wyeksponować naszą urodę na wiosnę.

Po wirtualnych spotkaniach z Joanną Horodyńską na stronie www.gatta.pl i naszym dziale Video czas na kolejne porady stylistki, tym razem na żywo. Kontynuując temat modnej metamorfozy na wiosnę, rozpoczęty w cyklu filmików na temat ozdobnych rajstop, pończoch oraz legginsów, Gatta zaprasza swoje klientki do dyskusji na temat modnych stylizacji.

Spotkania z Joanną Horodyńską odbędą się w 6 miastach. Rozpoczną się już 18 kwietnia i potrwają do 30 maja.
W każdym z miast specjalne stoisko Gatty będzie czekało na wszystkie osoby zainteresowane wiosenną modą od godziny 10.00 do 20.00. Każda z Pań zyska okazję, by porozmawiać z jedną ze współpracujących z marką Gatta stylistek, doradzić się w sprawie korzystnego wyeksponowania swoich nóg na wiosnę oraz zapoznać się z najnowszymi modelami z wiosennej kolekcji Gatty: legginsami, ozdobnymi rajstopami, pończochami, i wybrać coś dla siebie pod czujnym okiem stylisty.

Przez cały dzień w każdym z miast przy stoisku będzie czekać profesjonalna stylistka, która doradzi wszystkim osobom zainteresowanym najnowszymi trendami w modzie. Wszystkie Panie mogą przynieść swoje ulubione sukienki i spódnice aby doradzić się, jakie wzory i kolory rajstop do nich dobrać. Dodatkowo, przez cały dzień będzie trwała promocja na wiosenną kolekcję Gatta.

Ukoronowaniem dnia będzie natomiast spotkanie z Joanną Horodyńską. Na spotkanie z jedną z najbardziej znanych polskich stylistek zaproszone zostaną wybrane klientki Gatty, z którymi skontaktują się lokalne salony. Także inne osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu będą mogły w ramach wolnych miejsc zapisywać się na porady modowe Joanny Horodyńskiej w salonie marki Gatta w tygodniu poprzedzającym wydarzenie w danej galerii.

Plan spotkań z Joanną Horodyńską
:
Poznań – Malta: 18 kwietnia 2009
Łódź – Manufaktura: 24 kwietnia 2009
Łódź – Galeria Łódzka: 25 kwietnia 2009
Warszawa – Arkadia: 8 maja 2009
Warszawa – Złote Tarasy: 9 maja 2009
Kraków – Galeria Krakowska: 22 maja 2009
Katowice – Silesia City Center: 23 maja 2009
Szczecin – Galaxy: 30 maja 2009

Zapraszamy na wiosenne spotkania z modą!

Patroni medialni:
Przyjaciółka
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)